• ~Widmo
    (2017-06-17 17:04)
    Niemiecki Dziennik z długoterminowa prognozą pogody. Wstyd. Skupcie się na swoich problemach. Uczcie się od PiSu jak dbać o państwo .
  • ~czekamy
    (2017-06-17 16:09)
    No to , o co chodziło prezydentowi Opola , który POGONIŁ ekipę , której zlecono przygotowanie festiwalu ??? Dlaczego , do tej pory prezydent na to zasadnicze pytanie nie odpowiedział ??? Tłumaczył się aż do bólu Kurski , a opolski prezydent , to święta krowa , czy jakieś inne bóstwo oPOzycji !!!!!
  • ~ kar
    (2017-06-17 17:10)
    Nietaktem będzie w przyszłości organizowanie festiwalu piosenki polskiej w Opolu po tegorocznej organizacji festiwalu piosenki niemieckiej.
  • ~Lis
    (2017-06-17 17:01)
    Opole biedne bo polityczni włodarze i Kaja co fermentu nasiała walczą z tradycją, bo to się wg nich wpisuje w POprawnosc polityczną. Nie to nie, wasza strata,wy bez kasy.
  • ~Exh
    (2017-06-17 18:05)
    Prezydent Opola wykorzystał urząd jaki sprawuje do akcji przywalenia TVP a pośrednio rządowi RP. Wmieszanie się w konflikt choć naturalne bo samorządowiec od lat jest związany z PO może dziwić bo odwołując festiwal Wiśniewski działał ewidentnie na szkodę miasta. Ton artykułu jest wyjątkowo łagodny ale nie sądzę by takie o prezydencie były myśli właścicieli opolskich punktów gastrinomicznych, kwater itd. Jakkolwiek zepsuta i zideologinowana byłaby w mniemaniu polityków PO TVP to interes mieszkańców Opola powinien być dla prezydenta na pierwszym miejscu.
  • ~Jimmy Bounce
    (2017-06-17 17:30)
    Du.y dał prezio Opola i tyle
  • ~Wilga
    (2017-06-18 10:08)
    Przecież to Wielki Książę Opola Wiśniewski zerwał umowę z TVP. Opolanie powinni mu podziękować za to przy urnach wyborczych.
  • ~wert
    (2017-06-17 21:28)
    Ale napisali:"Prezydent Opola rozwiązał umowę".Ten pan nic nie rozwiązał,on ZERWAŁ umowę.Ciekawe jaki będzie wyrok sądu za zerwanie tej umowy?,jakie odszkodowanie dla TVP?.
  • ~kwapi
    (2017-06-17 19:51)
    Jezeli Opolanie ustami swego prezydenta nie chcą TVP nich wezmą TVN, choć stacja prywatna nie będzie się z takimi jak Pani Kaja bawić, zasada jest prosta płacę --wymagam fochy chowamy w kieszeń.
  • ~gostom
    (2017-06-17 16:19)
    "Es wächst zusammen, was zusammen gehört." (cytat: Willi Brandt)