• ~#
    (2017-07-17 16:09)
    Większe tłumy powitały dziś brytyjską parę książęca niż wczoraj popierały nadzwyczajną kastę ludzi…
  • ~li i jedynie
    (2017-07-17 15:49)
    Wyobraźmy sobie POprzednia parę prezydencką w tej sytuacji... wstyd i żenada
  • ~Gosc
    (2017-07-17 13:03)
    A z kapusiem TW Bolkiem, wielkim ambasadorem plugawego PO-lactwa sPOtka się czy nie?
  • ~racjonalista
    (2017-07-17 15:28)
    Trzeba przyznac, ze pani Kornhauser-Duda doskonale sie prezentuje. Widocznie potrafi porozmawiac z ksieciem W. bez tlumacza. Ubrana jest swietnie. Bardzo mile i kulturalne wrazenie--i to komentarz od kogos, kto uwaza PIS za dno cywilizacyjne.
  • ~Kontemplyta
    (2017-07-17 15:32)
    Wreszcie można zobaczyć, po latach, normalnie ubranych i zachowujących się w sposób cywilizowany ludzi - mówię o obu parach. Już myślałem, że nas kołchoz zadepcze.
  • ~filip44
    (2017-07-17 15:51)
    Williama i Kate witało na Krakowskim Przedmieściu więcej ludzi niż totalna opozycja zegnała wczoraj pod Sejm i Sąd Najwyższy
  • ~mmmmm
    (2017-07-17 16:27)
    Ale ładnie wygląda żona naszego prezydenta - bardzo elegancko i przyjemnie! :-)
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-07-17 16:43)
    Wspaniale się prezentuje nasza Para Prezydencka. Styl, luz, prezencja. Nienaganna angielszczyzna. Światowo. Super. Ręce same składają się do oklasków.
  • ~Kontemplyta II
    (2017-07-17 15:36)
    Re: Trybunał Stanu. Zacytuję koledze mistrza Jodę z "Gwiezdnych Wojen". Dlaczego myślisz, że jak jestem mały to jestem słaby?". Do przemyślenia na ten tydzień.
  • ~katol
    (2017-07-17 16:18)
    wow...niby prezydent, wywodzący się z chłopstwa pańszczyźnianego może spotkać księcia...to jest dopiero skok społeczny...a tak nawiasem mówiąc czym się podniecacie...znudzona arystokracja chciała zobaczyć na żywo jeden z ostatnich skansenów w Europie...