• ~socjalistyczni tow. Ribbentrop i tow. Mołotow
    (2018-04-21 16:07)
    Socjalizm niech żyje, precz z faszyzmem. SA-antifa do ataku. $oros dawaj $rebrniki.
  • ~z pamiętników Adolfa Eichmanna
    (2018-04-21 16:11)
    nasz ruch był lewicowy.
  • ~niebywałe
    (2018-04-21 16:27)
    Adamowicz w roli kaznodziei...Księży pacierza uczy... Niesamowite.
  • ~adaaaa
    (2018-04-21 16:28)
    Ruch obrony oświadczeń majątkowych i cudów z nimi związanych.
  • ~pola
    (2018-04-21 16:29)
    przypominam adamowiczowi ze prawdziwy patriota nie kradnie nie kombinuje dla siebie -sluzy polsce i polakom --to jest najwazniejsze
  • ~ajax
    (2018-04-21 16:40)
    Niech lewactwo zaprotestuje przeciw temu co właśnie dzieje się w Niemczech przy samej granicy z Polską.Neonaziole właśnie zorganizowali sobie zlot, a państwo Niemieckie jakoś niezbyt temu się przeciwstawiło skoro cała ta "impreza" dochodzi do skutku.Liczę, że tak odważni europarlamentarzyści totalnej opozycji tak ochoczo donoszący na Polskę do instytucji europejskich nie będą siedzieć cicho i udawać, ze nic się nie dzieje złego tylko wykażą się odwagą i złożą odpowiednią skargę na Niemcy do instytucji unijnych.
  • ~Rodak z nad Wisły
    (2018-04-21 16:57)
    Tak się składa, że znam większość tego gadającego towarzystwa i powiem tak; nie jestem zwolennikiem ONR, ale to co wygadywały te pacany na scenie przed ratuszem to się nie mieści w żadnych normach logiki i etyki życia publicznego - Adamowicz , Borusewicz, ta "najlepsza tramwajarka” oraz ten łysy z KOD to zwykłe polityczne barachło......
  • ~Bic
    (2018-04-21 17:15)
    Cały urząd miasta na demonstracji. 1,5tyś czyli z 700 osób. 460 tyś mieszkańców. Tam był promil oglupionych KODowcow i zastraszonych urzędników.
  • ~gdańszczanin
    (2018-04-21 17:17)
    Adamowicz przecież sam nazywał nowe tramwaje nazwiskami SS-man oraz wrzeszczał o restytucję Wolnego Miasta Gdańska. To jest folksdojcz, przefarbowany po wierzchu na niby-Polaka
  • ~on
    (2018-04-21 17:23)
    Ale wysyp Pisowskich nazioli
  • ~d z i dek
    (2018-04-21 17:24)
    Ludzie , czyście rozum postradali ? Zamiast wspólczuć zdesperowanym opiekunom chorych ludzi i samym chorym , to wylewa się fala chamstwa i braku empatii . Jeśli każecie rodzić niepełnosprawne , nieuleczalnie chore dzieci , a nie potraficie zająć się i zaopiekować już urodzonymi, to jest fałsz , obłuda, hipokryzja - draństwo .Ja wiem, co zrobi, taki" chazano-kozak " gdy dowie sie ,że żona urodzi nieuleczalnie chore dziecko . Otóż pierwszy poruszy niebo i ziemię, by odszukać pływający "statek aborcyjny ". Jesli kobiety mają rodzić " dzieci Boga " jak to powiedział "konsultant wojewódzki " , to w pierwszej kolejności , choćby nocą , wyprocedujcie ustawę wspierającą - rodzinę i chore dziecko . Uważam , że na każdej Plebanii , powinny byc "pokoje dziennego pobytu "dla niepełnosprawnych osób - tak na początek .
  • ~jacek44
    (2018-04-21 17:27)
    Tak dla ONR! Nie dla folksdojczów i marksistów!
  • ~ZEN
    (2018-04-21 17:48)
    PODOBNO W GDANSKU ODBYL SIE MARSZ POGROBOWCOW KOMUNY I OSZOSTOW POD WODZA CZOLOWYCH WODZOW PARTI OSZOSTOW W SKROCIE ZWANEJ PO-ALE WIDAC ZE TO ICH SCHYLEK NA NIC ZAKLECIA --CELE CZEKAJA NA ZLODZEJI.
  • ~gdańszczanin
    (2018-04-21 18:11)
    Ale to Adamowicz nazywał nowe tramwaje w gdańsku imieniem SS-manów i nawoływał do restytucji Wolnego Miasta Gdańska
  • ~Dziadziu
    (2018-04-21 18:19)
    Nigdy w zyciu bym nie przypuszczal , ze w Polsce, tej kiedys od wiekow tolerancyjnej, od dziesiatkek lat kochajacej demokracje , musi dojsc do takich demonstracji!! A wszystko to zawdzieczamy tylko jednemu czlowiekowi, prezesowi Kaczynskiemu!
  • ~Więzień obozowy.
    (2018-04-21 19:02)
    Z pamietników Adolfa Eichmanna- nasz ruch był lewicowy tzn wg ciebie mądralo piece krematoryjne też były lewicowe. Faszyzm chciał naród Polski doprowadzic do zagłady a swastyka to znak najbardziej znienawidzony,a ci ktorzy to popierają jeszcze będa plakać,ale wiadomo Polak mądry po szkodzie.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-21 19:05)
    Ten tzw. Prezydent Adamowicz to kajecik do szkoły na naukę Historii. Nazizm promował prawo Narodu Wybranego ( za---ne jeden Naród Wybrany Niemcy ,gnębił drugi)./Faszyzm prezydencje to wróg Parlamentarnej Demokracji,Komunizmu ,Socjalizmu. A ONR to Ideologia Nacjonalistyczna ,Nacjonalizm----------------------------------
  • ~www
    (2018-04-21 19:10)
    Folksdojcze wyszli na ulicę protestować?
  • ~stajan
    (2018-04-21 20:22)
    LUDZIE CHYBA TO JEST NA SKRAJU IDJOTYZMU --GDYBY W POLSCE BYŁY CHOCIAŻ ŚLADY FASZYZMU TO WTEDY WSZYSCY PROTESTUJĄCY BYLIBY ROZSTRZELANI PRZEZ NIEMCÓW BEZ ŻADNEGO SĄDU--
  • ~Hipo
    (2018-04-21 21:04)
    To manifa w rocznicę urodzenia adolfa?

Może zainteresować Cię też: