• ~Emil
    (2018-08-06 06:49)
    GLUPOTA tego kraju siegnela zenitu, jak dlugo jeszcze bedzie sie wywlekac stare dzieje ktore niczemu i nikomu nie sa potrzebne. NEKROLOGIA
  • ~motek
    (2018-08-02 04:19)
    Czekam na miesięcznice bitwy pod Grunwaldem... Tam przynajmniej wygraliśmy...hehehe...
  • ~motek
    (2018-08-02 03:04)
    Powstanie warszawskie pomogło jedynie Armii Czerwonej, która potem nas 50 lat okupowała. I z czego być tu dumnym, z własnej głupoty?
  • ~eu
    (2018-08-02 00:10)
    Niemcy prosza o wybaczenie a Polacy nie przyjmuja to jest wszystko na temat jaka nienawisc z nich plynie
  • ~babcia
    (2018-08-01 23:25)
    To jest 74 rocznica. Nie 50ta albo setna. Ae PIS probuje zbic kapital z kazdej okazji. To celebrowanie narodowych klesk--rok w rok--wychodzi mi juz bokiem.
  • ~adaa
    (2018-08-01 22:22)
    powstanie warszawskie był za wczesnie i trochę besensowne jeśli już to powinno wybuchnąć podczas okupacji komunistycznej
  • ~Rt
    (2018-08-01 22:18)
    Cześć i Chwała Bohaterów!
  • ~żart
    (2018-08-01 22:12)
    To są skutki, nie picia wódki. Polecam piosenkę "Warszawianka 1831 fr. La Varsovienne - Pieśń patriotyczna".
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-08-01 21:59)
    Niemiecki Dzienniku. Zdejmij tę kotwicę z loga. To jest szczyt obrzydliwości!
  • ~KM
    (2018-08-01 21:57)
    Na Mokotowie (Mordor) jakoś syren nie słyszałem
  • ~Geny Powstańcze
    (2018-08-01 21:18)
    Głupota w tym kraju miewa się jak zwykle wspaniale !!!
  • ~żart
    (2018-08-01 19:06)
    Było,minęło. Nie wracać do przeszłości (rozliczeń), zycie za "krótkie". Posłuchać orkiestry wiedeńskiej "Andre Rieu".
  • ~Albin
    (2018-08-01 18:46)
    Ambasador niemiecki ubolewa nad Polakami, zamordowanymi przez jego zbrodniczy narod, moze to jest szczere, ale niemiecka Deutsche Welle nic o powstaniu nie pisze na niemieckiej i angielskiej stronach. Nic tez nie ma w polskim wydaniu. Niemcy chca o tym zapomniec. Ale nie zapominaja o kumajniu sie z Ruskimi. Zbrodnicze narody, ktore zabijanie innych maja wyssane z mlekiem matek.
  • ~Miejscowy
    (2018-08-01 18:44)
    Jak trzydniowy "Traktat Teheraniśki" 30.11.1943-02.12.1943 przesądził że Polska zostanie krajem zmniejszonym o 70 tysięcy kilometrów kwadratowych pod komunistyczną , bolszewicką okupacją to po jaką holerę było organizować to piekło " Powstanie Warszawskie " korzystając na braku wiedzy i dostępu do informacji ludności cywilnej z Warszawy ! ?
  • ~czysty patriotyzm
    (2018-08-01 18:41)
    A czy to smrodzenie pirotechnika to tez na czesc Powstania Warszawskiego? Czy to juz nie jest zakazane? A moze tylko zakazane dla opozycji? Inaczej nie mozna?
  • ~śmierć frajeom
    (2018-08-01 18:39)
    Ja w tym czasie poszedłem się odlać.
  • ~żenujące widowisko
    (2018-08-01 18:26)
    jestem ciekaw ilu rodowitych Warszawiaków żyje w stolicy...20% a reszta to słoiki itzw repatrianci?
  • ~Adams
    (2018-08-01 18:11)
    CHWALA BOCHATEROM! PRECZ z pelo!!!!
  • ~żart
    (2018-08-01 18:08)
    "Zbieg" okoliczności. Ładny utwór na trąbkę "Andre Rieu Silenzio by Roger Diederen with lyrics ". Wcześniej słuchałem przed 1 minitą i "wkleiłem" (skojarzenia).

Może zainteresować Cię też: