• ~ ~
    (2018-08-12 09:51)
    Ale jak to!? Przecie PiS - dzielce twierdzą że Polska odzyskała niepodległość dopiero po ostatnich wyborach!
  • ~starzec z gór
    (2018-08-12 09:59)
    W pierwszej linii będzie stał katolicki kwiat "patriotyzmu" czyli PiS, naz.iol.ki z ONR i kibole wyklęci!!!
  • ~Zepp
    (2018-08-12 10:19)
    Średni wiek śmigłowców i samolotów to ok, 30 lat? Ale grunt, że będą Żołnierze Wyklęci
  • ~Sokular
    (2018-08-12 10:20)
    Trochę już przegrzaliście z tymi uroczystościami,zaklęciami wszędzie zaszczycanymi i poświęcanymi przez wielebnych.........powoli jest już przesyt tego przesadnego patosu. Rzeczywisty i faktyczny patriotyzm wyraża się nieco inaczej i ..........ciszej. Przesada szkodzi i budzi sprzeciw
  • ~motek
    (2018-08-12 10:29)
    Hehehe... jak za komuny: ludzie dostaną wolne, do autokarów i na defiladę!
  • ~motek
    (2018-08-12 10:31)
    Tym razem apel smoleński będzie miał 100 zwrotek?
  • ~motek
    (2018-08-12 10:37)
    Łodzie podwodne made in San Escobar też będą... w Wiśle... razem z Syrenką!
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-08-12 10:42)
    Niech ten PiSi nieudacznik niczego nie organizuje!!! Najlepiej Płaszczakowi wychodziło czyszczenie marynarki Kaczyńskiego z łupieżu i kociej sierści i niech do tego wróci!
  • ~Szyba
    (2018-08-12 11:09)
    Niech tylko nie zapomni towarzysz Błaszczak , poinformować Polaków że część pojazdów , samolotów biorących w paradzie , jest pożyczona od naszych sąsiadów .
  • ~motek
    (2018-08-12 11:54)
    Już się cieszę na te dwa tysiące dronów uzbrojonych w długopisy bojowe i w bombki z śliwkami w czekoladzie!...
  • ~JMK
    (2018-08-12 12:44)
    Jak maszerują lesbijki i im podobni faceci,jak odbywają się maratony to Warszawa nie jest zablokowana czy jest. Chyba jest.To PO co ten skowyt .
  • ~Wilga
    (2018-08-12 12:47)
    Zapewne będą też samoloty bez głowy minister Piotrowskiej z PO.
  • ~zin
    (2018-08-12 13:20)
    przed wojna mielismy nie odawac guzika a czy teraz pod dobra zmiana z tak zdolnymi ministrami odamy guziki
  • ~Dziadziu
    (2018-08-12 13:22)
    Co? Demonstracja sily militarnej jak za PZPR , albo jak teraz w Moskwie? A ja myslalem, ze wiekszosc Polakow to ludzie kochajacy pokoj, czyli pacyfisci? No po tylu wojnach i bardzo przykrych doswiadczeniach, tragediach znowu milosc do broni? Tu sie dziwie, bardzo dziwie. Milosc do Broni to co innego, to rozumiem.
  • ~Zabuzanin
    (2018-08-12 14:07)
    Pytanie komu potrzebna jest wojna w Europie ?.Czy dwie ,to bylo zamalo !.Dzisiaj konflikt z Rosja to totalna dewastacja swiata.Europa jest zaminowana elektrowniami atomowymi,jeden atak szybkimi rakietami o ******** nuklearnym z Europy zrobi pieklo .Dzisiaj nikt kto posiada taka bron nie bedzie walczyl bronia taktyczna.Rosja nic od Polski nie chce,nawet oni chca zrewidowac postanowienia w Jalcie odnosnie naszej wschodniej granicy.Wl.Putin o tym przypominal rzadom w Polsce ,kto wybudowal Lwow i inne miasta polskie.Co was osly pokrecilo !.Rosja zaproponowala na Wschodniej Ukrainie referendum,D.Trump sie zamknal ,a to dlaczego.Kto wymalowal nam Linie Curzona ?.Od Niemcow caly czas rzadacie rekompesaty za zniszczenia wojenne,zwrot ziem nam wystarczy,teraz kolej na odzyskanie choc czesci utraconego terytorium.Amerykanie do domu,nam nic nie grozi,dziekujemy za wasze zdrady po I woj.sw i II woj.sw.
  • ~Do typow niekarnych
    (2018-08-12 14:11)
    Tym razem nie oddamy zameczka ,ale od rozporka.Co za idioci rzadza Polska !.
  • ~Do braci kretynow
    (2018-08-12 14:15)
    Patrzac na to co sie wyprawia w mediach ,no to faktycznie rzadzi u nas Pi - SS.
  • ~partia piSS dzieli
    (2018-08-12 14:28)
    piCC propaganda
  • ~zębaty władek
    (2018-08-12 15:25)
    Jednak jesteśmy co najmniej mocarstwem regionalnym. Szacun !
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2018-08-12 15:30)
    Czy to prawda, że flotylla okrętów podwodnych w zanurzeniu i w całkowitej tajemnicy będzie od wschodu zabezpieczać defiladę ?

Może zainteresować Cię też: