• ~JMK
    (2018-08-12 12:44)
    Jak maszerują lesbijki i im podobni faceci,jak odbywają się maratony to Warszawa nie jest zablokowana czy jest. Chyba jest.To PO co ten skowyt .
  • ~Wilga
    (2018-08-12 12:47)
    Zapewne będą też samoloty bez głowy minister Piotrowskiej z PO.
  • ~[\/].[|-|]
    (2018-08-12 10:42)
    Niech ten PiSi nieudacznik niczego nie organizuje!!! Najlepiej Płaszczakowi wychodziło czyszczenie marynarki Kaczyńskiego z łupieżu i kociej sierści i niech do tego wróci!
  • ~ ~
    (2018-08-12 09:51)
    Ale jak to!? Przecie PiS - dzielce twierdzą że Polska odzyskała niepodległość dopiero po ostatnich wyborach!
  • ~starzec z gór
    (2018-08-12 09:59)
    W pierwszej linii będzie stał katolicki kwiat "patriotyzmu" czyli PiS, naz.iol.ki z ONR i kibole wyklęci!!!
  • ~motek
    (2018-08-12 10:31)
    Tym razem apel smoleński będzie miał 100 zwrotek?
  • ~Sokular
    (2018-08-12 10:20)
    Trochę już przegrzaliście z tymi uroczystościami,zaklęciami wszędzie zaszczycanymi i poświęcanymi przez wielebnych.........powoli jest już przesyt tego przesadnego patosu. Rzeczywisty i faktyczny patriotyzm wyraża się nieco inaczej i ..........ciszej. Przesada szkodzi i budzi sprzeciw
  • ~Zepp
    (2018-08-12 10:19)
    Średni wiek śmigłowców i samolotów to ok, 30 lat? Ale grunt, że będą Żołnierze Wyklęci
  • ~motek
    (2018-08-12 10:29)
    Hehehe... jak za komuny: ludzie dostaną wolne, do autokarów i na defiladę!
  • ~Szyba
    (2018-08-12 11:09)
    Niech tylko nie zapomni towarzysz Błaszczak , poinformować Polaków że część pojazdów , samolotów biorących w paradzie , jest pożyczona od naszych sąsiadów .
  • ~motek
    (2018-08-12 10:37)
    Łodzie podwodne made in San Escobar też będą... w Wiśle... razem z Syrenką!
  • ~Dziadziu
    (2018-08-12 13:22)
    Co? Demonstracja sily militarnej jak za PZPR , albo jak teraz w Moskwie? A ja myslalem, ze wiekszosc Polakow to ludzie kochajacy pokoj, czyli pacyfisci? No po tylu wojnach i bardzo przykrych doswiadczeniach, tragediach znowu milosc do broni? Tu sie dziwie, bardzo dziwie. Milosc do Broni to co innego, to rozumiem.
  • ~Walduś z Przysuchy
    (2018-08-12 15:30)
    Czy to prawda, że flotylla okrętów podwodnych w zanurzeniu i w całkowitej tajemnicy będzie od wschodu zabezpieczać defiladę ?
  • ~Zabuzanin
    (2018-08-12 14:07)
    Pytanie komu potrzebna jest wojna w Europie ?.Czy dwie ,to bylo zamalo !.Dzisiaj konflikt z Rosja to totalna dewastacja swiata.Europa jest zaminowana elektrowniami atomowymi,jeden atak szybkimi rakietami o ******** nuklearnym z Europy zrobi pieklo .Dzisiaj nikt kto posiada taka bron nie bedzie walczyl bronia taktyczna.Rosja nic od Polski nie chce,nawet oni chca zrewidowac postanowienia w Jalcie odnosnie naszej wschodniej granicy.Wl.Putin o tym przypominal rzadom w Polsce ,kto wybudowal Lwow i inne miasta polskie.Co was osly pokrecilo !.Rosja zaproponowala na Wschodniej Ukrainie referendum,D.Trump sie zamknal ,a to dlaczego.Kto wymalowal nam Linie Curzona ?.Od Niemcow caly czas rzadacie rekompesaty za zniszczenia wojenne,zwrot ziem nam wystarczy,teraz kolej na odzyskanie choc czesci utraconego terytorium.Amerykanie do domu,nam nic nie grozi,dziekujemy za wasze zdrady po I woj.sw i II woj.sw.
  • ~reason
    (2018-08-13 10:07)
    To kretynska zabawa starych chlopcow w wojne I niszczenie wspolnego dobra nardodowego, jakim sa drogi Warszawy.
  • ~motek
    (2018-08-12 11:54)
    Już się cieszę na te dwa tysiące dronów uzbrojonych w długopisy bojowe i w bombki z śliwkami w czekoladzie!...
  • ~zin
    (2018-08-12 13:20)
    przed wojna mielismy nie odawac guzika a czy teraz pod dobra zmiana z tak zdolnymi ministrami odamy guziki
  • ~zębaty władek
    (2018-08-12 15:25)
    Jednak jesteśmy co najmniej mocarstwem regionalnym. Szacun !
  • ~Do braci kretynow
    (2018-08-12 14:15)
    Patrzac na to co sie wyprawia w mediach ,no to faktycznie rzadzi u nas Pi - SS.
  • ~Do typow niekarnych
    (2018-08-12 14:11)
    Tym razem nie oddamy zameczka ,ale od rozporka.Co za idioci rzadza Polska !.

Może zainteresować Cię też: