• ~Niezłomny
    (2018-08-27 15:44)
    No własnie gdzie felfmarszałek?
  • ~Kamil
    (2018-08-27 10:13)
    A gdzie podwyżki dla Żołnierzy bo nic nikt nie mówi?
  • ~Aa
    (2018-08-27 08:23)
    A co ten grubas robi w wojsku trzeba to odchudzić
  • ~dzidzia
    (2018-08-26 19:32)
    Aż dziwne, że ten sodomita nie powiedział, że Air Show to zasługa pisu
  • ~Tyfus Plamisty
    (2018-08-26 15:26)
    Polacy maja we krwi zachwyt nad głupotą ich rządzących....
  • ~byłam Polską Ludową
    (2018-08-26 13:34)
    W PRL, szeregowca, czy generała stać było na mundur wyjściowy. A tu jakiś grubasek w drelichu podryguje udając dziarski masz. Żałosne. Panie generale Wojciechu Jaruzelski, niech Pan śpi spokojnie, nie ma czego żałować. Nie warto w tej Polsce żyć i patrzeć na ten obraz nędzy i rozpaczy. Na kpinę soldiarnosci władz z narodem.
  • ~emeryt MSW PRL
    (2018-08-26 13:03)
    dzieci biedoty też mają zachwyt, kiedy ktoś rzuca im przez uchyloną szybkę limuzyny garść cukierków. To do siebie ma bieda, że z rozdziawioną gębą podziwia się nieosiągalne dla siebie cuda. Dla nędzarzy prawie wszystko jest przedziwne i wspaniałe, bo...
  • ~Dumna Polka!
    (2018-08-26 11:08)
    Czytam komentarze i widzę że tu dają upust frustracji ,totalne trolle ubkodomicie... jacy jesteście ŻAŁOŚNI ...koryto do was już NIGDY NIE WRÓCI !!! Ale hejtujta, przynajmniej zarobita na ....no na co?
  • ~!!!
    (2018-08-26 11:02)
    Masz się czym chwalić Błaszczak...już Maciarenko zrobił dziejowy krok w obronności kraju, kupując pasażerskie Boeingi, dzisiaj prowadzące myśliwce, jako szpica na defilady. Brawo wy, pic i glanc, a w środku pustka!
  • ~marikade1
    (2018-08-26 09:26)
    Raczej zachwyt sztuką lotniczą. Zachwyt "nad" może mieć minister siedząc nad swoim stolcem. Zresztą on i jego koledzy mają permanentny zachwyt "nad" wszystkim co robią..
  • ~sig69
    (2018-08-26 06:03)
    Znani mi kanadyjscy i amerykanscy wojskowi, ktorzy odbywali cwiczenia z WP smieja sie, ze polskiego generala mozna rozpoznac z daleka po brzuchu i po wasach ! Pierwsze zdjecie przy tym artykule dobitnie te teze potwierdza. Jakie "naczalstwo" takie wojsko co bylo widoczne podczas ostatniej "defilady stulecia" prezentujacej przejazd wojskowego zlomu i nierowny przemarsz "elity WP", w tym husarii bez konii. W PRL-u WP potrafilo przynajmniej defilade zorganizowac i mialo wojska rakietowe , a husaria konie - wystarczy ogladnac na YouTube Defilade Tysiaclecia z 1966 roku.
  • ~vbn
    (2018-08-26 05:47)
    GDZIE NASZ PRZEMYSŁ NIE MA JIZ GO GDZIE NOWE LATADŁA DLA ARMII
  • ~sig69
    (2018-08-26 05:36)
    Tej kwiecistej polszczyzny Blaszczak nauczyl sie sluchajac uwaznie koscielnych kazan. Powinien jeszcze dodac, ze maja we krwi latanie na drzwiach od stodoly. W Polsce to nawet glupota potrafi latac, a Blaszczak jest jednym z oblatywaczy....
  • ~Sędzia wyklęty , jednak niezłomny
    (2018-08-25 21:26)
    A oprócz tego, dobrodzieju, Polacy mają we krwi gonienie wszystkich despotów i zamordystów, co waść na własne oczy będzie oglądał.
  • ~Żołnierz
    (2018-08-25 21:11)
    Błaszczak Ty błaźnie schowaj się i starczy już tej komedii
  • ~piotr
    (2018-08-25 20:40)
    to już wole mieć w krwi alkohol niż twój zachwyt
  • ~ereglo
    (2018-08-25 20:35)
    Macierewicz, to człowiek obłakany, ale chociaż inteligentny a zastąpił go osobnik o IQ niższym nawet niz przeciętny wyborca PiS, bo co to znaczy, że "Polacy mają we krwi zachwyt nad sztuką lotniczą?", pewnie sam ów nieszczęsny kretyn nie wie.
  • ~La Rva
    (2018-08-25 19:39)
    a gdzie się podział feldmarszałek Macior?
  • ~liliput
    (2018-08-25 18:57)
    A nie wspomniał, że polski lotnik to i na wierzejach od stodoły poleci?
  • ~cwany wacek organista
    (2018-08-25 17:15)
    A wyścigi na drzwiach od stodoły będą ?

Może zainteresować Cię też: