• ~prawdziwy polski katolik Jan K.
    (2018-09-30 17:47)
    To przeciez jest horror, ze jakis okret polskiej marynarki wojennej nosi nazwisko T. Kosciuszko. Kosciuszko to przeciez kat polskich biskupow, powieszonych w Warszawie w czasie tzw.Powstania Kosciuszkowskiego. Ja protestuje i domagam sie wymazania tego nazwiska z podrecznikow historii !!!
  • ~Eu
    (2018-09-30 18:22)
    A dlaczego nie na Wawelu tam juz jeden bohater pochowany
  • ~obserwer_1(prawdziwy)
    (2018-09-30 18:32)
    PiS powinien przeprowadzić sekcję bo może zamach był!!!
  • ~żart
    (2018-09-30 17:48)
    Polskie rządy są "infantylne" (jak dziecko). Sprowadzają "szczątki" (kości) swoich bohaterów (partyjnych),jak kościół swoich świętych. Tworzą z nich "relikwie" i zarabiają na "odpustach". Średniowiecze nie "wyszło" z mody (staruszkom partyjnym). Nie mogą nauczyć "historii" w szkole, tylko się wygłupiają "czynami" (oszołomy). Kiedy będą wiwatować nad szczątkami "smoleńskimi". Rozkopują groby i naruszają spokój zmarłych (matołki), dla swojej "kasy" (nieudacznicy). Mądre państwo tak nie postępuje (nie ośmieszać się na cały świat).
  • ~Zepp
    (2018-09-30 18:25)
    Tylko zmarli wracają do Wolski?
  • ~...rzekotka...
    (2018-09-30 18:35)
    ....do min.gowina aby usprawnic działania bbn i min.solocha należy na wyzszych uczelniach utworzyć kierunki trupografia i trupologia stosowana..
  • ~123 smutas
    (2018-09-30 17:49)
    Przeklinać można władze komunistyczne , że dopiero teraz można z honorami pochować tego zasłużonego żołnierza wraz z jego żoną . I ci zasr....ni komuniści mieli czelność nazywać się Polakami . Wstyd i hańba dla nich , niech ich piekło pochłonie na ZAWSZE
  • ~thomsen
    (2018-10-02 11:00)
    chwała Bochaterowi
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-10-01 11:44)
    Adm;;; UNRUGA RÓWNY BYŁ FACET nie CHCIAŁ SŁYSZEĆ o SZWAB GIEBELSACH i JĘZYKA też się WYRZEKŁ GIEBELSOWSKIEGO
  • ~MT
    (2018-09-30 19:29)
    Czekam na wpisy lewacko-narodowych trolli ze sprowadzili do polski Niemca.
  • ~jak to w koncu jest?
    (2018-10-02 16:06)
    Czy to "zaklocanie spokoju zmarlych" to rzeczywiscie dla nich samych czy moze dla nas? Ze bohater to wiadomo, ze oddac honor to tez wiemy.
  • ~Helanin
    (2018-10-01 21:49)
    Honorowe obywatelstwo Helu wręczał dzisiaj rodzinie admirała Unruga-były wysoki funkcjonariusz WSW a następnie WSI-Arnold Antkowski zasłużony komunista.Ale farsa!!!!!
  • ~obcokrajowiec z wyboru
    (2018-10-02 16:11)
    Dlaczego w Polsce ulubiona rozrywka sa pogrzeby, pielgrzymki, procesje i msze? Czy aby nic produktywnego nie mozna zorganizowac? Ale folklor srdniowieczny dalej kwitnie, wiec chodzi sie na pogrzeby, nawet te powtorne.
  • ~ENTER złośliwy
    (2018-10-01 21:16)
    Dopiero umarł ?. dłuuuugo żył !. ale równy gościu był . Ponoć.
  • ~ttak
    (2018-10-02 16:40)
    Szkoda że szkoły gdyńskie były tak słabo reprezentowane.Była okazja na cenną lekcję historii.
  • ~Julka
    (2018-10-03 04:58)
    A co on mnie obchodzi??????
  • ~partia piSS dzieli
    (2018-10-02 17:02)
    a w Chinach sie worek z ryzem przewrocil
  • ~joz
    (2018-10-02 21:10)
    a gdzie ORDER ORLA BIAŁEGO czyzby zabrako temu admiralowi sie nalezy i to nie jeden
  • ~mitex
    (2018-10-02 16:14)
    Dobrze że był ten pogrzeb bo TV PiS miała okazję nie pokazywać ciemnemu ludowi protestu policjantów
  • ~Dzidka
    (2018-10-03 11:00)
    Znowu ekshumacja?

Może zainteresować Cię też: