• ~Piotr
    (2019-01-12 04:30)
    Właśnie patrzę na konkurencyjnym portalu w jakich miejscowościach pojawiły się ogłoszenia o polowaniach i wiecie gdzie?! Nie przy żadnej linii demarkacyjnej, co byłoby w miarę sensowne i co zaleciła KE, tylko w Zachodniej Polsce!!! Nie wiem kto zarządza tym krajem, ale wydaje się, że obecnie NIKT!!! Zobaczymy teraz jak działa "państwo prawa" pod rządami "Prawa i Sprawiedliwości". Myśliwi, którzy złamią prawo polując w innych strafach niż wyznaczone, trafią do "paki" czy nie trafią?!
  • ~ ect ...
    (2019-01-11 08:08)
    Skoro odstrzał dzików może przyczynić się do wzrostu ryzyka rozprzestrzeniania się ASF. To w takim razie odstrzał 800-900 tys. niemieckich dzików, spowodował znaczny wzrost rozprzestrzenienia się ASF na całą Europę. Panie Frans Timmermans, lewacka część UE i "poko - spoko" trzeba wszcząć procedury przeciw Niemcom o spowodowanie zagrożenia zdrowia w Europie.
  • ~Qba
    (2019-01-11 15:32)
    Dzik jest dziki a opozycja wściekła
  • ~Hmmm
    (2019-01-11 14:56)
    Hej,gebelsy,a czemu to nie piszecie o stanowisku Brukseli????Wstyd?,niedomówienie?kiepski donos?
  • ~ki-bol
    (2019-01-11 09:15)
    pełoskie ś w i n i e ...mogą przyjąć do siebie wszystkie dziki
  • ~Heniek
    (2019-01-11 07:42)
    Niemcy odstrzał dzików zrobili, a nam nie wolno. Skąd my to znamy?
  • ~tulismanore
    (2019-01-11 22:29)
    A lisy to ....? jeden mi zaszedl szczegolnire za skore.
  • ~ja juz nie mogę
    (2019-01-11 09:35)
    od 2012 rocznie planuje się odstrzał 200-300 tysięcy dzików a i tak jest ich w .uj . Niemcy odstrzeliwują w tym roku 500 tyś . KONSTYTUCJA !!!!
  • ~tttt.
    (2019-01-11 09:30)
    W Polsce jest ze wszystkim problem.Najwiekszy problem maja rzadzacy z Polakami.Problem z dzikami? Odstrzelic protestujacych zostawic dziki.Pseudoekolodzy nie widza jak wygladaja nasze miasta zryte przez dziki.Ciekaw jestem czy taki pseudoekolog wyszedlby z domu do pracy gdyby pod jego drzwiami rylo14 dzikow.
  • ~Żenada
    (2019-01-11 09:35)
    Unia to kompromitacja. Tyle lat żyją z ASF, Niemcy sami strzelają a wtracajaja się w Nasze metody walki. POprzednicy przespali czas gdy ogniska były mniejsze.