• ~RyBell
    (2019-05-09 00:15)
    To powinno być zakazane. Nic innego jak mowa nienawiści! Ciekawe ilu protestujących oświeconych nauczycieli tam było?!
  • ~Mieszkaniec
    (2019-05-07 16:27)
    Ta demonstracja to zwykła mowa nienawiści !!!
  • ~tym
    (2019-05-05 11:12)
    a moze niewyskrobana po pedoklera
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-05-05 10:45)
    Co to za chryja, kiedy trzy zasuszone kodowiczki pod rozglosnia Radia Maryja wlozyly sobie kije w pi.cz... ki
  • ~Kaśka
    (2019-05-05 08:10)
    Bardzo ładnie, drogie Panie. Tego ********* go grubasa trzeba tepic razem z jego fanatyczna świta. Przecież wyznawcy Rydzyka maja zryte mozgi
  • ~Marvin
    (2019-05-04 23:09)
    Podoba mi się ta akcja - powinno być takich więcej.
  • ~MagdaTatarczyk
    (2019-05-04 21:56)
    Brak słów. Niech sobie robią gdzie indziej takie manifestacje. Z daleka od ludzi
  • ~PZPR
    (2019-05-04 16:04)
    Kultura obowiązuje obydwie strony droga Ateistko czy Ateisto warto o tym pamiętać.
  • ~Bog czy religia ?.
    (2019-05-04 15:35)
    Na jakim fundamecie zbudowany jest Kosciol katolicki,to ciekawe ?.Biblia naucza czegos zupelnie innego niz katechizm katolicki.Pytanie kto byl pierwszy Watykan czy Mojzesz i dzisiec Przykazan Bozych ?.Kto byl pierwszy Maryja czy Ewa ?,zona Adama.Ktos wam postawil pytanie przez wersety biblijne,ktore sa jedyna sila ,ktora moze zerwac peta nalozone naszym przodkom w 966 roku.Dzisiaj za przeczytanie tych fragmentow nikt was na stosy nie wsadzi.Jeden z papiezy zapytany ,ktora religia na swiecie jest najlepsza ,odpowiedzial ta najglupsza !.
  • ~RDTYJ
    (2019-05-04 15:20)
    ALE ICH BYŁO DUŻO ! RODZINKA SBKÓW W AKCJI !
  • ~To jest problem dla Polski od 966 roku.
    (2019-05-04 14:43)
    Ludzie a co ma biblijna Maryja wspolnego z tym radiem i z Polska ?.Pytanie czy ktos sobie zada trudo w przeczytaniu kilku przykladow z Biblii,ktore przytocze,prosze potem zaglosowac prawda czy klamstwo.Zaczynamy.Ksiega Wyjscia rozdzial 20 wiersz 4 - 6.Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 4 wiersz 10 - 20,Ksiega Powtorzonego Prawa rozdzial 5 wiersz 8 - 10.List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4 -7.List do Rzymian rozdzial 1 wiersz 22 - 26.Ew.sw.Mateusza rozdzial 13 wiersz 53 - 58.Ew.sw.Marka rozdzial 6 wiersz 1 - 6.Drugi list do Koryntian rozdzial 11 wiersz 13 -15.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5 - 6.Ew.sw.Jana rozdzial 4 wiersz 20 - 26.Ew.sw Jana rozdzial 8 wiersz 58.Ksiega Rodzaju rozdzial 3 wiersz 20.Mezczyzna dal swojej zonie imie Ewa ,bo ona stala sie matka wszystkich zyjacych.
  • ~zelcz
    (2019-05-04 13:42)
    a ja myślałem, że demokracja to walka na programy a manifestanci chcą tylko zakazu. i jeszcze uważają się za demokratów. wstyd. rozumowanie Kalego
  • ~Ateista
    (2019-05-04 13:28)
    Pogonic to katolskie rydzykowskie ranczo z Torunia za Ural.
  • ~Apel
    (2019-05-04 13:27)
    Na stronie Avaaz jest "apel do Papieża Franciszka o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka". Znajdźcie go, podpiszcie i powiedzcie o nim znajomym.
  • ~zin
    (2019-05-04 13:01)
    czy jest w Europie taki kraj gdzie by jego rzad zebral u zakonnika o poparcie dla siebie w nastepnych wyborach nie mowiac o pieniadzach jakie mu przekazuje
  • ~Kici
    (2019-05-04 11:29)
    Juz dawmo mnieli go spalic na stosie!!!
  • ~maria, maria
    (2019-05-04 11:13)
    Najwidoczniej o Rydzyk zagłusza spokój sumienia tym kobietom i dlatego taki atak wścieklizny.
  • ~nie chodze
    (2019-05-04 10:50)
    brawo jestescie wielkie dokopac temu zadufanemu de----lowi
  • ~Krystyna2016
    (2019-05-04 09:15)
    Banda oszołomek lewackich które mają pełne gęby demokracji tylko tej lewackiej ma się rozumieć!
  • ~Orvo
    (2019-05-04 08:26)
    Fanatyzm antyklerykalny to nic nowego w historii. Jak ktoś nie ma nic lepszego do roboty a lubi przebieranki to chodzi na takie dziwaczne imprezki.

Może zainteresować Cię też: