• ~Apel
    (2019-05-04 13:27)
    Na stronie Avaaz jest "apel do Papieża Franciszka o ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka". Znajdźcie go, podpiszcie i powiedzcie o nim znajomym.
  • ~Bog czy religia ?.
    (2019-05-04 15:35)
    Na jakim fundamecie zbudowany jest Kosciol katolicki,to ciekawe ?.Biblia naucza czegos zupelnie innego niz katechizm katolicki.Pytanie kto byl pierwszy Watykan czy Mojzesz i dzisiec Przykazan Bozych ?.Kto byl pierwszy Maryja czy Ewa ?,zona Adama.Ktos wam postawil pytanie przez wersety biblijne,ktore sa jedyna sila ,ktora moze zerwac peta nalozone naszym przodkom w 966 roku.Dzisiaj za przeczytanie tych fragmentow nikt was na stosy nie wsadzi.Jeden z papiezy zapytany ,ktora religia na swiecie jest najlepsza ,odpowiedzial ta najglupsza !.
  • ~Ateista
    (2019-05-04 13:28)
    Pogonic to katolskie rydzykowskie ranczo z Torunia za Ural.
  • ~PZPR
    (2019-05-04 16:04)
    Kultura obowiązuje obydwie strony droga Ateistko czy Ateisto warto o tym pamiętać.
  • ~zin
    (2019-05-04 13:01)
    czy jest w Europie taki kraj gdzie by jego rzad zebral u zakonnika o poparcie dla siebie w nastepnych wyborach nie mowiac o pieniadzach jakie mu przekazuje
  • ~Marvin
    (2019-05-04 23:09)
    Podoba mi się ta akcja - powinno być takich więcej.
  • ~MagdaTatarczyk
    (2019-05-04 21:56)
    Brak słów. Niech sobie robią gdzie indziej takie manifestacje. Z daleka od ludzi
  • ~Krystyna z Agencji
    (2019-05-05 10:45)
    Co to za chryja, kiedy trzy zasuszone kodowiczki pod rozglosnia Radia Maryja wlozyly sobie kije w pi.cz... ki
  • ~Kaśka
    (2019-05-05 08:10)
    Bardzo ładnie, drogie Panie. Tego ********* go grubasa trzeba tepic razem z jego fanatyczna świta. Przecież wyznawcy Rydzyka maja zryte mozgi
  • ~tym
    (2019-05-05 11:12)
    a moze niewyskrobana po pedoklera
  • ~RyBell
    (2019-05-09 00:15)
    To powinno być zakazane. Nic innego jak mowa nienawiści! Ciekawe ilu protestujących oświeconych nauczycieli tam było?!
  • ~Mieszkaniec
    (2019-05-07 16:27)
    Ta demonstracja to zwykła mowa nienawiści !!!