• ~mów mi Wuju
    (2019-05-19 04:53)
    Nie wiem, czy zajmuje się ten człowiek, ale na pewno to wielka pycha myśleć, że cały świat jest zainteresowany, czym będzie się zajmował przez najbliższe pół roku. - Twoja sprawa. Czy mieszkasz "U Kamedułów", czy "U Sowy", kogo to obchodzi. W końcu nieważne w jakim hotelu się mieszka, tylko kim się jest.
  • ~Szyba
    (2019-05-18 17:36)
    Fakt , okres przedwyborczy to ciężka , wytężona praca , do tego kłopoty z filmami ! Nadszedł najwyższy czas na godziwy odpoczynek , wygodna kwatera , dobre jedzenie i słodkie nieróbstwo , wszystko czego potrzebuje skromny duchowny !
  • ~Starszy pan
    (2019-05-18 17:09)
    Panie Libera mydlenie oczu owieczkom nie przystoi komus kto jrst ciezkim grzesznikiem.Niech pan pomysli panie Libers vzy juz na zawsze nie oddac sie skrusxe i modlitwie.Swiat bezpana befxie lepszy
  • ~pieter
    (2019-05-18 15:57)
    Nie jestem pewien czy to jest rozwiazanie problemu.
  • ~rychu
    (2019-05-18 18:02)
    jeszcze jedna grupa ktorej sie nalezy !!!!!! oni maja prawo schowac sie w klasztorze i przeczekac, az wszystko sie przewali i rozmyje !!!!!!! sekta Jareczka to zalatwi !!!!!!!!!!! juz jestem zupelnie przekonany o tym ze sekta Jareczka, razem z sekta katolska pozamiata wszystko i NIC KOOORWA SIE NIE ZMIENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~tylko tak
    (2019-05-18 19:13)
    Jakiś taki delikatny dla siebie. Odpowiem tak, stań najpierw przed jakąś tam swoja komisją podobnych jak ty, później przed sądem, ale poczekaj na " po wyborach" a później zostań w tym klasztorze do końca życia by nie czerpać pełną garścią z życia a pokutować.
  • ~gnom
    (2019-05-18 17:25)
    O jejku ! I co to teraz będzie ??
  • ~Don Carlos
    (2019-05-18 20:12)
    Tak krótki okres nie da efektów pełnej resocjalizacji.
  • ~Luther 2.0
    (2019-05-18 22:28)
    haha - teraz patrza na paluszki - co to bedzie co to bedzie. Nie jestem za nisczczeniem kosciola ale niech ci fioletowii sie normalnie ozenia , maja zone i dzieci i niech potem prawia kazania o ordzinie, milosci i 10 przykazaniach. Nasza wiara to dzis walka z islamen wiec zrobcie do jasnej cholery reforme tego kosciola. Majatek jak cholera - wiem lza w oku - ale to nie wasz majatek. to wszystko jest nasze - katolikow. Nie wasze wielcy czarownicy w lilowych szatach.
  • ~kucharka
    (2019-05-19 00:03)
    Jakoś dziwnie się chce schować na pół roku a nazywa się to rok sabatyczny?. Niby w nagrodę ale w wymiarze pokutnym i to papież mu niby zezwolił a przecież kłamstwo to też grzech.Tylko nie wie o tym, że ten "dywan" u Kamedułów nie jest aż tak duży i wszystko wyjdzie znowu z podwójną siłą.