• ~ke do de
  (2019-05-23 20:13)
  Nawet gdyby ten rząd spowodował cudowne uzdrowienia tych co protestują, to i tak p.Harwich zakrzyknie, to jest POliczek dla nas! A JSW by POkrzykiwała zaślepiona złością: "Dość dyktatury niepełnosprawnych!".
 • ~Alek
  (2019-05-23 21:25)
  ,,Jestem osobą niepełnosprawną i napiszę prawdę o p.Hartwich. Za rządu PO p.Hartwich głośno protestowała z powodu braku waloryzacji zasiłki pielęgnacyjnego,który ostatni raz był waloryzowany w roku 2006, wtedy PIS rządził.Też walczyła o zrównanie renty socjalnej do najniższej renty z tytułu niezdolności do pracy.Ale Platforma była głucha na jej prośbę i ignorowała ją.W roku 2014 był protest osób niepełnosprawnych p.Hartwich z innymi opiekunami wywalczyły podwyższenie świadczenie pielęgnacyjne, ale to są pieniądze tylko dla opiekunów, a nie dla niepełnosprawnych.Gdy PiS doszedł do władzy to grzecznie wysłuchał prośby p.Hartwich i podwyższył zasiłek pielęgnacyjny po 12 letniej zamrożenia waloryzacji i zrównał rentę socjalną na najniższą rentę z tytułu niezdolności do pracy.Za rządu PIS renta socjalna jest wyższa ponad o 300 zł. Jeszcze powinniście wiedzieć, że w roku 2013 rząd Tuska negatywnie zaopiniował poselski projekt podniesienia świadczeń dla opiekunów osób niepełnosprawnych.Chwilę póżniej ekipa PO uchwaliła ustawę odbierającą części opiekunom zasiłek o wysokości 520 zł.Kilka opiekunów popełnili samobójstwa, bo nie mieli z czego żyć.A co na to p.Hartwich i teraz gorąco popiera PO, a jego niepełnosprawny syn został radnym z PO w Toruniu.Jestem ciekawy za co ta hipokrytka p.Hartwich dostała nagrodę?! "
 • ~Matka
  (2019-05-23 21:24)
  Jeżeli rządzący nie dają suwerenowi wolnego wyboru i otaczają życie poczęte ochroną, muszą również wziąć na siebie współodpowiedzialność za te dzieci (a później dorosłych), które nigdy nie będą mogły poradzić sobie same. Finansowo obciąża to oczywiście nas wszystkich. Jednak mam wrażenie, że prawo uchwala się bez przewidywania konsekwencji z niego wynikających. A Ci ludzie dbają o swoje dzieci i je kochają.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.