• ~dobekmg
    (2019-07-21 13:12)
    Brunatna małpa!!!!!!!!!!!! Nawet jak skasujecie znowu ten wpis to brunatna małpa pozostanie brunatną małpą!!!!!!!!!!
  • ~GRU
    (2019-07-21 11:30)
    konus jugend, WZOREM wodza LAMIE PRAWO i WYROKI SADU!!! Policja ma WSZELKIE MOZLIWOSCI ZIDENTYFIKOWAC WINNYCH.Dlaczego za BURDY ma placic kazdy POLAK!!! Marsz byl LEGALNY!!! JEDYNIE PSYCHIATRA moze ich OBRONIC przed KARA!!!
  • ~Lus
    (2019-07-21 11:26)
    Do ela każdy sądzi według siebie. Jeżeli Ty nie rozumiesz to uważasz wszystkich za IDIOTÓW. I jeszcze jedno, ten tęczowy cyrk trwa długo i jest nudny .
  • ~Alstan54
    (2019-07-21 11:25)
    To tylko spalone opony mózgowe. Nie zwracać uwagi na chore zjawisko. Obojętność to jedyne lekarstwo, bo pozbawiony publiki cyrk sam się unicestwi
  • ~Wyborca PIS
    (2019-07-21 09:59)
    Kretyn , który wpisuje na początku słowa zawsze PO , podobno lubi dzieci nie swoje , znam go to ,Andrzej z Raciborza , UWAGA NA NIEGO
  • ~Edi
    (2019-07-21 09:58)
    Po co ta policja....wszystko by sie wyjaśniło gdyby ich nie było
  • ~ela
    (2019-07-21 09:54)
    Na wsiach połowa nie umie sie podpisać , nie wie co to LGBT , a jest przeciwna ---- tacy jesteście pseudo katolicy , niedouczeni , mściwi i mali --krzyczcie głosniej moze was prezes usłyszy .On jest orietacji nijakiej i jego kochacie niedorozwoje ----- walnijcie się w swoje puste łby zanim cokolwiek napiszecie na innego człowieka
  • ~kacaff, byłu piłkarz Huraganu Klewki, anahoreta
    (2019-07-21 09:53)
    My - twarze piękne, spokojne, myślace, ( z wyjątkiem niejakiegio Terleckiego) sylwetki wspaniałe, przypakowane ( z wyj. red. Sobeckiej) odzież czysta pieśni wspaniałe (np. Hej przeleciał ptaszek) Oni odzież plugawa, wzrok mętny, twarze zniszczone od picia piwa i ipsacji, muzyka ochydna - np. lady gaga czy Edek Shiran.Gdzie wysłałbyś córkę, żonę czy tzw. teściową - do nas czy do nich?
  • ~POsłusznyszwab
    (2019-07-21 09:53)
    W Polsce jak i wszystkich krajach całego świata to większość powinna decydować czego chcemy a co tolerujemy. Środowisko LGBT poprzez marsze równości i ostentacyjne okazywanie swojej orientacji seksualnej w miejscach publicznych próbuje tą zasadę zakłócić. Co więcej Tęczowe Brygady stosują agresywną napaść na katolicko- chrześcijańskie świętości większości społeczeństwa nie licząc się ze skutkami.Przypomnę że najwięcej wojen w historii świata wybuchło na tle religijnym.
  • ~hanyska
    (2019-07-21 09:46)
    To mało jest w kraju tych rowerzystów, co POdowożili ich z Belgii, Holandii do Białegostoku? Ciekawe która redakcja im POłki bejsbolowe przechowywała na marsz.
  • ~Ryszard
    (2019-07-21 09:16)
    W Białymstoku zaczęło się od tego ,że Sfastyka to symbol słońca a potem już poszło...
  • ~ela
    (2019-07-21 08:53)
    Obserwowałam ten marsz.Dziwi mnie dlaczego policja zatrzymywała przeciwników tego marszu,a tolerowała rzucanie kamieniami,cieczą,uczestników marszu równości? Czyżby garstka dewiantów miała większe prawa od większości normalnych ludzi?Takie marsze,które promują zło i zgorszenie powinny być zakazane.Stop dewiacji.Jesteśmy krajem katolickim i nie życzę sobie,żeby w naszym kraju promowano różnej maści dewiacje,za które my podatnicy musimy płacić.
  • ~Lus
    (2019-07-21 08:39)
    Ileż jeszcze tego musimy słuchać i oglądać. Chyba wystarczy tego cyrku.
  • ~seneka
    (2019-07-21 08:37)
    Ci "kibice" z kibicowaniem mają tyle wspólnego co PiS z prawicowością. Dobrali sobie narodowi socjaliści bandyterkę i razem harcują.
  • ~krystek
    (2019-07-21 08:30)
    oco chodzi wtych marszach bo ja widze ciagle prowokacje i dazenie do rozlewu krwi to jest nagonka przez jakas grupe oplacanych przez zachod a nie ze oni chca jakies uprawnienia to smierdzi na odleglosc
  • ~mad
    (2019-07-21 07:18)
    gratuluje Białystok. Raz sierpem raz młotem Hotentot z LGBT
  • ~Malgoska
    (2019-07-21 03:01)
    To Truskolaski trwoni nasze ciezko zarobione pieniadze na taki dewiayjne marsze a udaje ,ze jest katolikiem...zamknac mu drzwi do KOSCIOLA niegodzien tam wchodzic
  • ~161
    (2019-07-20 23:44)
    Nacjonaliści to najgorsze ******o, jakie istnieje.
  • ~chamstwu stop
    (2019-07-20 23:39)
    Widziałem dziś kilka migawek z marszu równości. Co by nie powiedzieć , to kibolskie "CZOŁO MYŚLĄ NIE SKALANE" wiodło PRYM w tym przekazie... Może by zapytać kiboli co by zrobili gdyby im się urodziło dziecko "homo sapiens" ....? Chłopaki kiedy następna ustawka ? Może się jakoś sami zneutralizujecie ? Wreszcie zrobilibyście coś pożytecznego, ... bo byłoby to "bez kosztów" ...
  • ~Rob.
    (2019-07-20 22:47)
    Dobrze przywitali i pożegnali tych zboczeńców. Więcej tu na pewno już nie przyjadą.