• ~Laszlo
    (2019-07-20 18:36)
    I o to chodziło, żeby zrobić zamieszanie, a ni krzywdę komuś. teraz każdy prezydent miasta dwa razy się zastanowi czy chce u siebie marsz o podwyższonym ryzyku.
  • ~T LIS
    (2019-07-20 18:39)
    To jest ciągle TEN SAM OBWOŹNY CYRK ,z małymi zmianami , obwożony po całym TENKRAJU, mający sprawiań fałszywe wrażenie , że jest ich wszędzie dużo . Bezczelna lewacka manipulacja
  • ~rusin
    (2019-07-20 18:40)
    jakiej rownosci?!?!?!? to maesz dewiantow !!!!!!
  • ~asia
    (2019-07-20 18:41)
    ja sie pytam kto oplaca ten obwozny cyrk, ktorego trupa jezdzi po wszystkich miastach, widac czasem te same geby pelne nienawisci!
  • ~lisowy
    (2019-07-20 18:42)
    Tęcza ma kolor brązowy i śmierdzi g....
  • ~dt
    (2019-07-20 18:44)
    Ciekawe ile zapłacą z naszej kieszeni władze miasta za kordony policji prowadzające zlot zapyziałych dewiantów zwerbowanych z Warszawki?I
  • ~ot co
    (2019-07-20 18:45)
    Gender, lgbt to klęska rozumu ateistycznego, który poza własnym anarchicznym egoizmem nie ma żadnych innych punktów odniesienia. Nawet natury. Czy trzeba się z tym jeszcze publicznie obnosić i prowokować niepokoje społeczne?
  • ~anty_błazen
    (2019-07-20 19:00)
    Ciągle te same kufy na tych marszach.
  • ~iwanka
    (2019-07-20 19:29)
    Te kreatury siegnely dna. To juz depresja😂😂😂😂😂
  • ~Batko
    (2019-07-20 19:36)
    CENZOR nie Blokuj PRAWDY.
  • ~abcd
    (2019-07-20 20:54)
    Jeśli kochasz swoje dzieci, protestuj przeciwko homopropagandzie. P e d e r a ś c i i lesbijki dzieci nie mają, zatem muszą sięgnąć po TWOJE dziecko. Czy zrówność TOBIE też odebrała rozum? Jeśli kochasz swoje dzieci, powiedz NIE homopropagandzie. Czytaj więcej na "henryk dabrowski pl"
  • ~papcio polski
    (2019-07-20 21:16)
    KK z 1932 roku art 100:kto w czasie wojny działa na korzyść nieprzyjaciela albo na szkodę siły zbrojnej polskiej i sprzymierzonej,podlega karze wiezienia na czas nie krótszy od 10 lat lub dożywotnio,przypominam że faktycznie jesteśmy w stanie wojny i z Rosja i z Niemcami,kodeksy prawne bez komuny obowiązują jak za czasu II Rzeczypospolitej,kasta niech nie odwraca prawa bo też pod ten art. wpada,bez mydełka...
  • ~xxl
    (2019-07-20 21:20)
    W stronę policjantów , kamieniami i butelkami rzucał SUWEREN PiS - u .
  • ~orgia lewacka
    (2019-07-20 21:20)
    Nowacka musi dać paliwa Biedroniowi do Brukseli
  • ~#Daro
    (2019-07-20 21:25)
    say no to lgbt
  • ~Clopixol
    (2019-07-20 21:44)
    Hej, "narodowcy", takie krótkie pytanie. Czy wy potraficie zachowywać się jak cywilizowani ludzie, czy to jest poziom dla was nieosiągalny, niezależnie od starań?
  • ~joanna333
    (2019-07-20 22:33)
    ci prawdziwi polacy na zdjeciu, to ogoleni bezmozgowcy i kilka panienek o wygladzie k... stojacych przy drodze w lasku
  • ~Lelek
    (2019-07-20 22:44)
    Kolejny cyrk objazdowy pn.marsz równości ciagle z tymi samymi aktorami. Prawda o cyrku wyszła by od razu gdyby miał się odbyć równocześnie w wielu miejscowościach- zabrakłoby aktorów..To takie pokazy w stylu potiomkinowskim czyli wciskanie kitu
  • ~Rob.
    (2019-07-20 22:47)
    Dobrze przywitali i pożegnali tych zboczeńców. Więcej tu na pewno już nie przyjadą.
  • ~chamstwu stop
    (2019-07-20 23:39)
    Widziałem dziś kilka migawek z marszu równości. Co by nie powiedzieć , to kibolskie "CZOŁO MYŚLĄ NIE SKALANE" wiodło PRYM w tym przekazie... Może by zapytać kiboli co by zrobili gdyby im się urodziło dziecko "homo sapiens" ....? Chłopaki kiedy następna ustawka ? Może się jakoś sami zneutralizujecie ? Wreszcie zrobilibyście coś pożytecznego, ... bo byłoby to "bez kosztów" ...