• ~mak
    (2019-08-09 12:51)
    Pani Mazurek nie odroznia anegdoty od statystki. I tylko Polski zal.
  • ~Ed
    (2019-08-09 12:51)
    Teraz tez wyjezdzaja do Szwecji,jakos migranci im nie przeszkadzaja. Jezdza tez na zarobek,pani Mazurek prosze porownac zarobek w Polsce i Szwecji i nie p......... .
  • ~ziuk
    (2019-08-09 13:00)
    A kaczki to niby udolne? Brać kredyty, drukować i rozdawać pieniądze umie na krótką metę każdy głupi. Jednak za rogiem czeka wysoka inflacja i zapaść demograficzna. W końcowym rozrachunku, czy to za rok czy za 10 lat nie będzie co z tego kraju zbierać.
  • ~Pacjent PiSowskej Kliniki
    (2019-08-09 13:05)
    a ja myslalem ze Mazurek jest cwana i sie dostosuje do poziomu obowiazujacego w Brukseli. Ale jedak nie.... bedzie po staremu. Tylko czemu sie Szwedow uczepila ? Moze Potop ostatnio ogladala ? Chyba Niemiaszki to nasz wrog nr 1 ?
  • ~żul
    (2019-08-09 13:30)
    Gdyby głupota miała skrzydła to europosłanka byłaby WRONą.
  • ~a-go
    (2019-08-09 13:29)
    Brak tandemu z Terleckim niczego nie zmienił. Może kobiecina zrozumie, że poza dojną Polską takie bzdury do nikogo nie trafiają. Obywatele Szwecji, jeśli nie należą do grupy wysoko kwalifikowanych specjalistów, to szukają w Polsce nie spokoju, a alkoholu, bo tylko z tym tam jest problem. Zapraszam na prom.
  • ~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2019-08-09 13:43)
    Pani Mazurek trafiona zatopiona... Pisowskim załgańcom warto przypomnieć, że do Szwecji uciekło z Polski już 85 TYSIĘCY POLAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~zin
    (2019-08-09 13:36)
    co moznapowiedziec o tym glupim babsku ze kultura nie grzeszy
  • ~---------ziutek
    (2019-08-09 13:24)
    Interesuje mnie, co kradna Szwedzi uciekający ze swojego kraju do Polski i czy moga korzystac z polskiego socjalu? Otrzymuja 500+ na swoje dzieci ???
  • ~---------ziutek
    (2019-08-09 13:09)
    re: Ed.... No wlasnie, migranci im nie przeszkadzaja, a na dodatek maja w kraju " dobra zmiane" i dalej wyjezdzaja!