• ~tj
    (2019-09-14 20:24)
    Najnowocześniejszą farbą to mogą pomalować remontowane czołgi-ale jaja
  • ~tj
    (2019-09-14 20:13)
    Kaczynski chce przegonic gospodarczo Niemcy a Duda chce mieć najnowocześniejszą armie świata -sen o potędze kogo my żeśmy wybrali! A kto będzie walczył i głowe za nich nastawiał! na pewno nie ja
  • ~wojenko
    (2019-09-10 10:14)
    ten sie zabawi byle czym wystarczy go wsadzic na taczki i tez sie ucieszy to taki iloraz inteligencji czyli zero bo z krakowa
  • ~notariusz
    (2019-09-09 12:52)
    ten kretyn jeszcze nigdy powtarzam nigdy madrego zdania nie zlozyl a glupich juz wypowiedzial mase ot tak gledzi ze sie s----ac czlowiekowi normalnemu chce na jego widok
  • ~sig9
    (2019-09-09 07:08)
    Czy ten Duda- Maliniak naprawde wierzy w bzdury, ktore opowiada, czy to tylko bajeczki na pokrzepienie ducha ciemnego ludu pisowskiego wpatrzonego z otwartymi gebami w PADa jak w swiety obraz? Obecne WP nie ma nawet jednej wiekszej jednostki bojowej (wiekszej niz batalion) zdolnej do uzyskania w trybie alarmu rzeczywistej gotowosci bojowej! Jesli chodzi o wyposazenie, to zolnierze WP (z wyjatkiem nielicznych "specjalsow") nie maja nawet przyzwoitych butow! WP ma za to licznych spasionych generalow z wasami i kapelanow na wiecznym kacu, ktorzy juz przeszli do "legendy" wsrod zolnierzy innych krajow NATO.
  • ~bum bum
    (2019-09-08 01:01)
    No wypisz wymaluj wczesny Gierek, ale tamten prosty górnik miał przynajmniej ideały,,, a tu zwykły syf i miałkość
  • ~mirox
    (2019-09-07 17:48)
    Brawo Panie Prezydencie, tak trzymać.
  • ~gorszy sort
    (2019-09-06 23:15)
    Żenujący człowieczku, znowu coś ci się popier.......
  • ~lll
    (2019-09-06 18:58)
    I najszybsze zegarki...
  • ~ale nam się wydarzyło z tym rządem
    (2019-09-06 18:10)
    Gdyby pan Duda umiał latać byłby gołębicą ?
  • ~mal
    (2019-09-06 00:02)
    Idz spac Adrian, na razie macie najlepsze na swiecie kropidla zrobione z prastarych bialowieskich debow
  • ~rychu
    (2019-09-04 21:39)
    Duda, tow. Gierek po zakonczeniu swoich rzadow powiedzial "chcialem dobrze, ale mi sie nie udalo" !!!!!!!!! a ty nawet nie chcesz dobrze !!!!!!!!!!!!!!!
  • ~zefir
    (2019-09-04 21:04)
    Ty ( Norod ) ty po polskiemu zaczynasz się uczyć pisać a mówisz zapewne jak analfabeta z biednej krainy
  • ~zefir
    (2019-09-04 20:51)
    Panie zejdz na ziemie bo z wysokości jak się spada to boli
  • ~Ty i ja
    (2019-09-04 09:42)
    A oni wszystko odbodywują tylu agentów zdekonspirowanych i po co to było i po co to było
  • ~Henryka Krzywa
    (2019-09-04 01:21)
    Najlepsza armia to już byłow 1939 nie oddamy nawet guzika ,a porzucali całe mundury.Wzrok bystry ,policzki nadęte,gesty rąk i te przerwy podczas przemówień ,czekanie na reakcje tłumu kogoś mi to przypomina -a Duce Mussolini.
  • ~Robinson
    (2019-09-04 00:03)
    Co tam pokazano ? No widze na fotce jakiegoś robocika na 4 kółeczkach (sic) nawet bez gąsienic. Ma on się tal do rosyjskich bezzałogowych wozów bojowych, jak prostytutka do zakonnicy.
  • ~Nasz
    (2019-09-03 21:37)
    adrian wsiadł zrobił minę i odleciał.
  • ~Naparstek
    (2019-09-03 21:32)
    Prezydent przesadził ! Gdyby powiedział: Gdy będziemy mieli najwięcej środków, to możemy mieć jedną z najlepszych armii świata.
  • ~Oj
    (2019-09-03 21:31)
    Czyli chłopy dostaną nowe śpiewniki, a dowódcy dodatkowo po modlitewniku. Jeżeli będą dobrze się modlić to broń zdobędą na wrogu.

Może zainteresować Cię też: