• ~zks
    (2019-09-03 17:08)
    Adrian , żeby mieć armię najlepszą na świecie musielibyśmy mieć najlepszego na świecie prezydenta, niestety. Po drugie , nie siła armii stanowi o sile państwa i szacunku w Europie i świecie.
  • ~WAW
    (2019-09-03 17:13)
    A ja CHCĘ zupe pomidorowa jutro na obiad!
  • ~otwieracz puszek
    (2019-09-03 17:14)
    Adrian, gratuluję optymizmu, ale łatwiej byłoby tak szczytować z produkcją wibratorów...
  • ~xyz
    (2019-09-03 17:17)
    I tak wyposażoną jak wojska Obrony Terytorialnej???? He he he
  • ~ulisse
    (2019-09-03 17:17)
    jasne, bez wiedzy i specjalistów z zakresu kluczowych technologii - nuklearnej, satelitarnej, cybernetycznej etc. + solidnej gospodarki + ambitnego społeczeństwa (bo narazie większość to niezłomni honorowi dawcy moczu za 500+) to my możemy puszczę na deski ciąć i Niemcom palety zbijać...
  • ~md
    (2019-09-03 17:24)
    Nawet gdybyśmy mieli armię identyczną jak Rosja, to nie mamy takiego zaplecza i obszaru. Mateo często dobrze mówi, ale nieraz ponosi go propagandowa fantazja.
  • ~Tscylatek
    (2019-09-03 17:29)
    Hahahahaha, ile latek ma Dudus, tscy? Ja tez mam tscy, ale bym tak nie powiedzial, bo nie chce sie osmieszyc!
  • ~Look
    (2019-09-03 17:30)
    On k r e t y n ,czy o droge pyta?
  • ~JAM
    (2019-09-03 17:32)
    Ten kraj jak dlugo istnieje tak zawsze placil za zakup militarnych odpadow "Wysokiej jakosci" od niepewnych PRZJACIOL !?
  • ~zin
    (2019-09-03 17:55)
    to dzieki magnateri szlachcie i kosciolowi i jego biskupom stalismy sie krajem malo znaczacym kiedys moglismy konkurowac ze swymi sasiadami bylismy panstwem ronorzednym To jest jedny kraj ktory zostal sprzedany zborcom przez prawicowe polskie elity bo trudno szlachte i magnatrie nazwac lewica
  • ~mkk
    (2019-09-03 17:58)
    Znów się nam pochwali, że siedział w turystycznym Blakhołku? Oj Andrzeju Dudo, ty gigancie myśli państwowej. ( A co słychać z aferą Piebiaka? Kancelaria Prezydenta nadal nic o niej nie wie? I nie może poinformować szefa? No to i on nie może nić powiedzieć.. Biduś...)
  • ~xyz
    (2019-09-03 17:59)
    waracając do umowy podpisanej z amerykanami /5G/przez dudę, mam nadzieje , że pan prezydent zainstaluje na dachu swojej posesji antenę i nie poczuje się jak w mikrofalowce
  • ~Strateg
    (2019-09-03 18:00)
    Nie lepiej od razu o Putina zakupic wszystko? Wroga nie bedzie i zlomu nawioza do tego.Na zlomie zarobimy fortune i bedziemy najbogatsi w Europie.
  • ~kos
    (2019-09-03 18:04)
    Czy to sny o potędze ,czy zwykłe pier,dy prezydenckie ?
  • ~Demaskator
    (2019-09-03 18:06)
    Przed Kampanią Wrześniową w Polsce myślano że polska armia jest najlepsza w Europie. I jakoś wszystko się rozdup..yło.
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-03 18:08)
    Wieszcz powiedział " mierz siły na zamiary, a nie zamiar według sił " - więc wszystko jest do spełnienia. Młodzi i starsi trzeba wierzyć we własne możliwości !!!
  • ~areał
    (2019-09-03 18:11)
    jak te dzieci ! dorośli bawią się
  • ~tor
    (2019-09-03 18:16)
    HaHaHA i nic więcej
  • ~kręciołek
    (2019-09-03 18:30)
    a ja bym chciała być piękna, młoda i bogata ale jakoś nie wychodzi
  • ~Mark Twain
    (2019-09-03 18:50)
    Chcieć a móc, to są dwie rzeczy bardzo od siebie odległe!

Może zainteresować Cię też: