• ~Marta
    (2019-09-17 05:52)
    Najnizsza rzecza rodzaju ludzkiego jest kpienie ze wznioslych i szlachetnych poczynan innych ludzi. Religia jest sprawa duszy i serca a wiec jako taka jest to rzecz delikatna a komentatorzy tego wydarzenia na lamach dziennik .pl maja mozgi czlowieka z kamienia lupanego.
  • ~klk
    (2019-09-16 06:30)
    Zydzi i antykatole z pod tęczowej flagi nie przemogą Polaków wiary !!
  • ~JA:
    (2019-09-16 03:21)
    Do Adert: Te twoje rozwazania nie trzymaja sie "kupy". Widac, ze kompletnie nie orientujesz sie w sprawach wiary katolickiej. Cos tam slyszales, cos tam czytales, a ze nie rozumiesz i nie masz podstawowej wiedzy na ten temat, widac brak kompetencji. Strzelasz paroma zwrotami i myslisz, ze blysnales elokwencja. A to jest po prostu zalosne i smieszne. Wiecej wyglada to na zawodowego hejtera probujacego wprowadzic zamet. Ale normalny, wierzacy czlowiek, z gleboka wiara w Boga, jest dla ciebie nieosiagalny. Takie wywody mozesz tylko prowadzic w grupie ludzi, ktorzy naprawde nie rozumieja wiary i nie znaja Boga.
  • ~O BOŻE ... wszechmocny !!!
    (2019-09-16 03:11)
    Chroń nas i ojczyznę przed zdewociałym niedorozwojem społecznym, moherstwem i klerem,
  • ~AGNOSTYK I DEISTA
    (2019-09-15 18:47)
    Kościół katolicki, największa firma obecnego swiata, która sprzedaje towar którego nikt nie widział i nigdy nie zobaczy. (podobnie jak inne wiary).
  • ~czy zadawanie takich pytan jest grzechem?
    (2019-09-15 14:39)
    Czy ludzie byli by pobozni, gdyby nie bali sie smierci? Czy bylo by to w interesie Kosciola?
  • ~JA:
    (2019-09-15 14:10)
    Gdy zycie sie skonczy, to kazdy z nas, wierzacy i niewierzacy, czy bedzie chcial, czy nie, stanie przed Bogiem. I nie pomoga wtedy: inteligencja , wiedza, elokwencja, madrosc. Bog spojrzy na kazdego z nas i wie wszystko. Wyobrazcie sobie to uczucie, ON wie wszystko. Zna kazda nasza masl, czyn i slowo. Nic juz nie bedzie mialo znaczenia. Nie bedzie konstytucji, demokracji, wolnosci slowa i racji. Bedzie PRAWDA. BOZA PRAWDA. Cokolwiek bysmy teraz powiedzieli, to bedzie.... Nie mowmy lepiej NIC.
  • ~W.Borsa
    (2019-09-15 14:08)
    Czyżby chroniczny strach przed utratą TU (!!!) SWOJEGO raju – dlatego cyrk i spędy urządzają? WIARA jest TYLKO i WYŁĄCZNIE sprawą PRYWATNĄ (OSOBISTĄ), a nie CYRKIEM szamanów!
  • ~kacaff. mistrz intelektu (z Bydgoszczy) zwolennik Ojca
    (2019-09-15 13:57)
    Było nas ponad milion.Błagaliśmy o tarczę ,modlitewną nad Polską. Nasza armia słabiutka.My mamy 300 czołgów oni 22000 my 10 samolotów (czynnych) i oni 1200.Bez tarczy modlitewnej nie obronimy się. Oni są w stanie nas zająć w ciągu 2-3 dni. Ale w tym samym czasie w Warszawie w krzakach nad Wisłą dochodziło do aktów kaundelizmu, mastactwa, były przypadki koprofilii i inne. Widziałem jak upadła kobieta czyniła czynnośc na stojąco (od tyłu) na skwerku za pomnikiem Mickiewicza. W telewizji pojawiła się nowa ochydna MODA.Sukienki z rozcięciem do pasa i nie zakładanie majtek, eksponując w ten sposób tzw. pierożek. Ale po wyborach zakażemy!
  • ~ajajaj
    (2019-09-15 13:55)
    Teraz wiem po co nam nowe lotniska.
  • ~ W.Borsa
    (2019-09-15 13:37)
    Jak wielka musi być PANIKA i frustracja, aby tylu ludzi wystawić na cyrkowe POŚMIEWISKO???
  • ~zak
    (2019-09-15 13:30)
    wasze postepowanie jest nie godne od setek lat mordujac palac niewinnych ludzi z bogiem na ustach badzcie przekleci Jakby Bog byl juz dawno by was *********
  • ~To nie sa zarty - potraktujcie na serio
    (2019-09-15 12:31)
    W interesie narodu czy jestes wierzacy ,czy ateista,to prawdy zawarte w Biblii sa wstanie uwolnic nasz narod od tej odstepczej religii.Bog nie mieszka w kosciolach zbudowanych przez ludzi,On mieszka w duszach ludzi zyjacych wierzacych Slowu Bozemu.Na forum teksty pisane w tej sprawie sa ignorowane i usuwane przez cenzure,pamietajcie staniecie predzej czy pozniej przed majestatem smierci.Ludzie religijni w tym liderzy ,kler sa jakoby w hipnozie,to jest tragedia oni sami wierza w swoje klamstwa,szatan jest mistrzem zaklamania.Zycie to jest wojna, byc albo nie byc,sa tylko dwie drogi innej nie ma !.Prawda to jest tylko w Biblii.
  • ~Prawda biblijna i nic wiecej !.
    (2019-09-15 12:09)
    Okult maryjny nie ma nic wspolnego z nauka biblijna,wystarczy sprawdzic to biorac do reki Biblie.Biblia mowi jednoznacznie,ze przed Bogiem Jahwe i jego Synem zegnie sie kazde kolano,nie ma mowy aby zanosic modlitwy do urojonej "matki bozej ".Bog Ojciec Stworzyciel ,stworzyl pierwszego czlowieka Adama, a pozniej Ewe ,ktora stala sie matka wszystkich zyjacych,wystarczy przeczytac Ksiege Rodzaju rozdzial 1 wiersz 27,rozdzial 2 wiersz 21 - 23,rozdzial 3 wiersz 20. W Nowym Testamencie Apostol zwoli P.J.Chrystusa podkresla w Pierwszym liscie do Koryntian rozdzial 11 wiersz 7 - 9,to samo najpierw stal sie Adam ,a pozniej Ewa.Kim byla zatem Maryja biblijna ?,To tlumaczy dokladnie List do Galatow rozdzial 4 wiersz 4.Ew.sw. Mateusza rozdzial 1 wiersz 18 - 25,rozdzial 1 wiersz 38 i wiersz 46 - 47.Dalej w Ew.sw.Mateusza rozdzial 13 wiersz 53 - 58.Ew.sw.Marka rozdzial 6 wiersz 1 - 6.Ew.sw Jana rozdzial 7 wiersz 3,5 i 10. List do Galatow rozdzial 1 wiersz 19 - 20.Dzieje Apostolskie rozdzial 1 wiersz 13 - 14.Pierwszy list do Koryntian rozdzial 8 wiersz 4 - 5.Na zakonczenie tematu przed kim mamy zginac kolana zgodnie z Biblia ?.Ew.sw.Mateusza rozdzial 4 wiersz 8 - 10.List do Rzymian rozdzial 14 wiersz 11 - 12.List do Efezjan rozdzial 3 wiersz14 - 19.List do Filipian rozdzial 2 wiersz 5 - 12.Pan Jezus Chrystus przed swoja smiercia modlil sie,do kogo ?. Ew.sw.Mateusza rozdzial 26 wiersz 36 - 44.Pytanie dlaczego nie modlil sie On do swojej Matki ?.
  • ~Aron
    (2019-09-15 11:40)
    Prawda jest taka anty katole było tam 100 tyś ludzi to pewne !!
  • ~98uijkm,
    (2019-09-15 11:32)
    Jakby na to nie patrzec, to Polska jest pod podwojnym obstrzalem gemranskim. Z jednej strony po, ktora przy pomocy audiencji w ambasadzie i rekolekcji w Berlinie chce rozlozyc kraj na czesci, a z drugiej moc watykanskiego przekazu, ktory jest przekazem jezuickim, w bezposredniej linii od krzyzowcow. Nie rozumiem, ze PiS z nimi trzyma, ze serwuje Polakom to, co w Polsce stanowi panstwo w panstwie. Zwyciezamy nie wiara, ale przekonaniem. A o przekonanie trzeba dbac argumentami.
  • ~Krystian
    (2019-09-15 11:24)
    No i niech te 60 tysięcy wiernych opłaca utrzymanie kościoła a nie państwo z naszych podatków to finansuje
  • ~Z calego serca
    (2019-09-15 10:43)
    Krzyz nie jest i nigdy nie byl gwarancja zycia, krzyz wymyslono do usmiercania zbrodniarzy i groznych przestepcow. Jezus tez sie zaliczal do wichrzycieli i przestepcow. Rzymianie go ukrzyzowali i mieli calkowicie racje. Sukienkowej, czarnoksieznej armii tez bym tego zyczyl…. !
  • ~DJK
    (2019-09-15 10:15)
    facet dziwnie ubrany obiecuje niebo za kasę
  • ~Karolina
    (2019-09-15 10:11)
    tylko Bóg nadzieją !!!

Może zainteresować Cię też: