• ~xsiontz
    (2019-09-14 17:57)
    religaia - Opium narodu
  • ~ferdkiepski
    (2019-09-14 19:10)
    Znowu sredniowiecze sie klania, dewoctwo w ekstazie!
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-09-14 19:44)
    Jak mawiał Tischner - "Ten lud dlatego tak lubi tą pobożność, bo nigdy nie wojował myślą".
  • ~sed
    (2019-09-14 18:55)
    jakie 60 tysięcy, najwyżej ze 20 parę
  • ~alojzy
    (2019-09-14 20:00)
    coś słabo z frekwencją, magia przestaje działać, może potrzeba silniejszych czarów ?
  • ~niemanicka
    (2019-09-14 18:06)
    A może herr Alois Mehring wróci do swojej niemieckiej ojczyzny?
  • ~dz
    (2019-09-14 20:19)
    dajcie juz spokoj z ym janem on niczym nie roznil sie od innych papiezy Dla nie wazniejszy byl kosciol niz nasz kraj robl wszystko aby kler rzadzil w naszym kraju
  • ~Polskie korzenie Marii....
    (2019-09-14 18:31)
    Matka Jezusa była branką «niewolnicą« Lechicką znad Wisły..
  • ~Alina
    (2019-09-14 19:35)
    W mojej parafii tez modliliśmy się pod Krzyżem. Niesamowite przeżycie. Właśnie wróciłam do domu. I żadnym kiepskim rychom nie uda się mnie obrazić.
  • ~xyz
    (2019-09-14 18:04)
    religia zbawieniem narodu
  • ~Kamila
    (2019-09-14 20:52)
    A moje uczucia religijne obrażają ludzie tacy jak pan Kaczyński, którzy wykorzystują wiarę, Boga i Kościół do swoich plugawych politycznych gierek. Hańba panie Kaczyński, hańba pisowskiej sekcie pogańskiej, obrażającej Boga na każdym kroku. Hańba biskupom którzy kupczą wiara i Bogiem sprzedając je politykom.
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-14 21:00)
    Wierzysz, że nie wierzysz ? Może z czasem przyjdzie zwątpienie w tę niewiarę...
  • ~Adert
    (2019-09-14 20:39)
    Już Tadeusz Kościuszko w XVIII wieku dostrzegał jak ogromnie destrukcyjną siłą w stosunku do Polaków jest Kościół katolicki: "Widziano rządy despotyczne posługujące się tą zasłoną religii w przekonaniu, że była ona najmocniejszą podporą ich władzy; wówczas to wyposażono w sposób możliwie najbogatszy księży kosztem nędzy ludów. Przyznano im najbardziej oburzające przywileje łącznie z zasiadaniem przy tronie. Słowem, do tego stopnia rozmnożono łaski, dobra i bogactwa duchowieństwa, że połowa narodu z tego powodu cierpi i jęczy w nędzy, podczas gdy oni nic nie robiąc opływają we wszystko." Michał Jerzy Poniatowski - prymas polski, skazany przez sad kryminalno wojskowy na karę śmierci za zdradę ojczyzny. Józef Kossakowski - biskup Inflancki, powieszony za zdradę ojczyzny 9 maja 1794 w Warszawie, Ignacy Jakub Massalski - biskup wileński powieszony za zdradę ojczyzny 28 czerwca 1794 r w Warszawie, Wojciech Skarszewski - biskup chełmski, skazany przez sad kryminalno wojskowy na karę śmierci za zdradę ojczyzny. Ponadto Michał Roman Sierakowski - biskup pomocniczy przemyski, Adam Naruszewicz - biskup łucki, Antoni Onufry Okęcki - biskup poznański, Jan Stefan Giedroyć - biskup Żmudzki, Ferdinando Maria Saluzzo - nuncjusz papieski zostali powieszeni. in morte pagani gloryfikatur Christus - w śmierci poganina chwała Chrystusa.
  • ~678zuijkm
    (2019-09-14 21:05)
    "Bp Mering: Jak nam to potrzebne za obrażanie Boga na naszej polskiej ziemi " - nie dziwie sie, ze i polskie koscioly pustoszeja. Bo w nich zamiast zachety do zycia, tworczosci, tylko wymaganie ascezy, wiary w nienamacalne, zmuszanie do klekania..........Polak potrafi, ale co za duzo, to niezdrowo. Ktos mi wyjasni "obrazanie Boga, Bog chce, Bog nakazuje........." Bp zyje jeszcze w sredniowieczu?
  • ~ W.Borsa
    (2019-09-14 20:06)
    Przy takich KAPŁONACH pod „fałszywym” znakiem – Polska będzie CZARNĄ …., a Polak ROBAKIEM.
  • ~piro
    (2019-09-14 22:05)
    Proponuję urządzac regularnie takie akcje pod krzyżem na Giewoncie. Ułatwicie Bogu pozbycie się takich jak wy katolickich hunwejbinów.
  • ~Aga
    (2019-09-14 21:33)
    Czy naprawdę trzeba się wzajemnie opluwać? przecież to wspaniałe że ludzie się modlą za nas,czy nie można okazać szacunku nawet jeśli tego nie rozumiem?
  • ~jzf
    (2019-09-14 22:11)
    Tylko pod krzyżem tylko pod tym znakiem Polska może być Polską a Polak Polakiem. A.M.
  • ~Adert
    (2019-09-14 20:47)
    Mrzonki dla gawiedzi i parafianinów. Struktura KK ma schemat feudalny, a każdy jej nowy żołnierz (kleryk, ksiądz itp) przechodzi staranne szkolenie i nikt z niego nie wychodzi bez wiedzy i zasad funkcjonowania tej organizacji. Żeby przybliżyć koncepcje należy wziąć pod uwagę obyczaje panujące w mafii czy w wojsku. Każdy kto założył ten mundur zwany sutanną musi wiernie służyć organizacji i przełożonym za wszelką cenę, pod groźbą ekskomuniki i wywłaszczenia, oraz utraty ochronki, musi więc malwersować i ochraniać swoją sektę wg odgórnych wytycznych. Jednym z dowodów na to jest ich tajny do niedawna dekret o nazwie CRIMEN SOLITITATIONIS powstały w 1962r. Dla tych, którzy nie znają jego treści odsyłam do internetu. Te ich wewnętrzne służby nie są po to żeby chronić wiernych ale dlatego, że dekret okazał się zbyt dziurawy i za dużo informacji przecieka do mediów. Tacy niegorliwi będą ukarani przez watkan dlatego, że za mało wystarczająco kłamali i oszukiwali, a nie że dopuszczali się krzywd na wiernych. Te szkolenia to po to, żeby wprowadzać nowe mechanizmy ochrony kler u, bo kto rozumny i inteligentny uwierzy w to, że xięża nie wiedzą kiedy popełniają przestępstwo.
  • ~pola
    (2019-09-14 18:35)
    jak oj sw jan Pawel 2 wyprzedzal fakty --tak sie dzieje obecnie ---swiete slowa jego byly i sa ----modlitwa i kochac boga przez polakow bardzo obecnie przeszkadza ----anykrys dziala -przez --swoich powiernikow --atakuja szczuja zniewazaja -------ale kosciola nie zniszcza ----bramy piekielne go nie zwycieza ---polska pod krzyzem i krzyzem zostanie

Może zainteresować Cię też: