• ~Breton
    (2019-09-26 12:38)
    Pozabierać im na jeden dzień telefony ,laptopy ,śmieciowe żarcie ,odciąć od od elektryczności ,bieżącej wody ,supermarketów itd. Strajki i demonstracje pójdą w zapomnienie.:)
  • ~panta rhei
    (2019-09-21 09:47)
    Sterowana przez mafię Sorosa fanatyczka Greta Thunberg calkowicie porzucila szkołe I jeździ po świecie z propagandą. Na pewno nie ona zorganizowala światowe protesty. Ona niczego nie roumie, bo sie nie kształci. Nie pojmuje, że zmiany klimatu na ziemi zachodzily zawsze (nawet kiedy nie bylo ludzi) i zachodzić będą, bo wszystko w naturze panta rhei. Słońce wypali życie na ziemi, czy jej sie to podoba czy nie, a nasz gatunek wyginie tak jak wygineło tysiące innych.
  • ~Geniiitaliusz
    (2019-09-20 14:54)
    Popieram.
  • ~hal
    (2019-09-20 13:48)
    Młodzież wykorzysta każdy pretekst byle nie iść do szkoły!!
  • ~ekowagary
    (2019-09-20 13:35)
    Wagarowicze. Uczyc im sie nie chce , zeby zrozumieć prawdziwe naturalne przyczyny zmiany klimatu, który zawsze sie zmieniał.
  • ~t.
    (2019-09-20 13:26)
    Dziwne, że wszyscy strajkują w dni robocze…
  • ~prof.
    (2019-09-20 13:26)
    ..uczyć się a nie wiecować...cieszycie się, że macie labę..ALE JUTRO do szkoły nadrobić stracone lekcje
  • ~XXI
    (2019-09-20 13:25)
    PiS ze strategią węglową to zacofanie!
  • ~antPiterek
    (2019-09-20 13:05)
    Polska mlodziez powinna ustawic sie wzdluz Wisly i protestowac dotad az swiat uslyszy.
  • ~ajax
    (2019-09-20 13:04)
    Przed warszawskim ratuszem, albo oczyszczalnią "czajka" będą protestować?
  • ~POkraczne matoły
    (2019-09-20 12:48)
    A ja powołam rzecznika obrony ..tynej części ciała
  • ~white eagle~
    (2019-09-20 12:47)
    Idzcie lepiej młodziaki na wybory w Polsce . Nie może być tak aby PiSowskiego bociana dziobał nachalny czerwono-niebieski PO-KOwski szpak.
  • ~gajowy
    (2019-09-20 12:43)
    Tylko nie zapomnijcie ludziska jak te z Platformy Obywatelskiej pazerne fagasy chciały sprywatyzować i rozgrabić piękne polskie lasy.
  • ~Sęp~
    (2019-09-20 12:40)
    Żałośnie śmieszne są te polskie jamniki naśladujące światowego marksistowskiego doga.
  • ~Konstytucja RP art. 54 punkt 1
    (2019-09-20 12:34)
    a dlaczego robią ten strajk w piątek a nie w sobotę ? sam odpowiem : bo w sobotę to by przyszło tylko kilka no góra kilkanaście osób. żądam aby wszystkich uczniów którzy nie byli dziś w szkole wydalić ze szkoły bez zbędnej zwłoki
  • ~Ujek
    (2019-09-20 12:32)
    Nie Było Nas=BYŁ Las. Nie będzie Nas będzie Las.A tzw.pożytecznych Idiotów NIKT nie Traktuje Poważnie.Pies jak się Nudzi ,to odbyt wylizuje.
  • ~Laura
    (2019-09-20 12:29)
    każdy powód do zabawy jest fajowy! tylko obużają się święte krowy!!!
  • ~Krystyna z PiS
    (2019-09-20 12:29)
    Proponuję młodym zamiast protestów pracę na rzecz środowiska. Od protestów klimat się nie poprawi.
  • ~hal
    (2019-09-20 12:25)
    Małolatom robią wodę z mózgu,a im w to graj,nie pójdą do szkoły
  • ~ocena
    (2019-09-20 12:21)
    Może by tak zdali sobie sprawę że przede wszystkim musi nas ( ludzi) być mniej a nie co raz więcej i musimy mniej żreć i mniej pochłaniać energii i produktów przemysłowych a to znaczy recesję gospodarczą i ciężki kryzys , więc coś za coś .

Może zainteresować Cię też: