Prawdziwy Tituszko krytykuje "tituszków": Poparłbym EuroMajdan

| Aktualizacja:
X

Wadym Tituszko, który stał się symbolem dresiarza na usługach władzy, teraz staje po stronie opozycji. Uważa, że Berkut łamie prawo i zapewnia, że gdyby nie wyrok w zawieszeniu, to wspierałby przeciwników Janukowycza.

Wadym Tituszko, człowiek, którego nazwisko stało się tożsame z chuliganem na usługach władz, złożył sensacyjne oświadczenie. Jak się okazuje, teraz poparłby EuroMajdan. Wiosną Wadym Tituszko, sportowiec z Białej Cerkwi, przyjechał do Kijowa, by wziąć udział w prowokacji wynajętych przez rządzącą Partię Regionów chuliganów w czasie demonstracji opozycji. Pobił wtedy dwoje dziennikarzy. Od tego czasu nazwisko Tituszko stało się nazwą pospolitą. W czasie trwającego kryzysu politycznego tituszkowie wspierają milicję, Berkut i biją aktywistów i dziennikarzy.

Jednak sam Wadym Tituszko przyznał w rozmowie z telewizją 1plus1, że jeżeli by mógł - stanąłby po przeciwnej stronie barykady. Tak szczerze, to pojechałbym poprzeć EuroMajdan, tak po prostu, bez prowokacji. To, co robi Berkut to bezprawie - przyznał.

Wadym Tituszko nie może jednak pojechać do stolicy, ponieważ po pobiciu dziennikarzy ma sądowy zakaz uczestnictwa w manifestacjach politycznych na 2 lata. Z inicjatywy kanału 1plus1 przekazał protestującym na Majdanie drewno na opał.

Udostępnij na Facebooku
Źródło: IAR
  Powered by ContentStream
  • ~majdanbardak
   2014-02-04 16:52
   gdyby euromajdan doszedł do władzy to miliarderka tymoszenko co wydymała ukraine na miliardy pojechała by do szwajcari za chodorkowskim putn ma 74 miliardy coś tam ćoś tam abiedaki nausługach boga tych tych
  • ~z Ukrainy
   2014-02-05 14:52
   gdyby euromajdan doszedł do władzy to Ukraińcy nie wymuszoni by byłi odjeżdżać z Ukrainy w poszukiwaniach roboty. I w Polsce było by mniej bezrobotnych obywateli.
  AutorUwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.