W zestawieniu festiwalowych restauracji znajdziemy obecnie 43. lokale. Wybór jest szeroki, na stronie www.FineDiningWeek.pl znajduje się pełna lista restauracji uczestniczących w wydarzeniu.

W warszawskim zestawieniu festiwalowych restauracji znajdziemy obecnie 23. lokale. Wybór jest szeroki, na stronie www.FineDiningWeek.pl znajduje się pełna lista restauracji, a wśród nich te, które specjalizują się w kuchni śródziemnomorskiej tj. L’Arc, Venti – tre czy Strefa, oraz nowo otwarty Pink Lobster. Szefowie Kuchni restauracji Warszawski Sznyt, Merliniego, Winosfera czy Elixir by Dom Wódki przygotowali kartę, która przypadnie do gustu amatorom dań z mocnym, mięsnym akcentem. Niemal każda z restauracji uczestniczących w wydarzeniu przygotowuje również kartę wegetariańską, w celu sprostania oczekiwaniom wszystkich Gości wydarzenia. W zimowej edycji Fine Dining Week zadebiutowały również Poznań i Wrocław.

Rezerwacje są dostępne wyłącznie na stronie www.FineDiningWeek.pl, ponadto Goście mogą skorzystać z dodatkowego rabatu w wysokości 20 zł instalując aplikację BeamUp.