Panel administracyjny – szczegółowe i przejrzyste zestawienie przejazdów

Panel administracyjny to narzędzie, z poziomu którego można łatwo i wygodnie zarządzać wszelkimi aspektami przejazdów firmowych. System oferuje dostęp do szczegółowego zestawienia kursów, gdzie znajdują się m.in. informacje na temat czasu trwania podróży czy też odbytej trasy. Co więcej, zestawienie można w łatwy sposób wyeksportować do Excela w celu dalszej analizy.

Pełna kontrola i optymalizacja kosztów

Klienci biznesowi iTaxi mogą wprowadzać ograniczenia oraz limity kursów według własnego uznania. Oznacza to, że decydują o maksymalnej stawce za kilometr, a także godzinach i dniach tygodnia, w których pracownicy mają do dyspozycji pojazdy iTaxi. Mogą również ustalać limity kwotowe oraz liczbę realizowanych kursów w określonym czasie. Dzięki temu wachlarzowi możliwości, firma zyskuje wygodne i sprawne narzędzie do kontrolowania przejazdów firmowych.

Wygodne rozliczenie przejazdów oraz jedna, zbiorcza faktura

Podsumowania kursów automatycznie zapisywane są w panelu administracyjnym. Pasażerowie nie muszą mieć przy sobie gotówki, papierowych voucherów czy kart płatniczych, ponieważ należności za kurs rozliczane są automatycznie z poziomu aplikacji mobilnej iTaxi. Co ważne, sposób płatności jest dowolny, a w trakcie kursu istnieje możliwość jego zmiany w aplikacji. Ponadto klient otrzymuje jedną zbiorczą fakturę za wszystkie zrealizowane w bieżącym miesiącu kursy. To doskonałe i wygodne rozwiązanie dla księgowych i osób odpowiedzialnych za zarządzanie oraz rozliczanie przejazdów firmowych.

Ogólnopolski zasięg i obsługa głównych węzłów komunikacyjnych największych miast

iTaxi jest firmą o najszerszym obszarze działalności w kraju, a pojazdy można szybko i wygodnie zamawiać poprzez aplikację mobilną. Ponadto obsługuje kluczowe węzły komunikacyjne największych miast w tym m.in. Lotnisko Chopina w Warszawie, największy dworzec w Polsce – Warszawę Centralną, a także Warszawę Zachodnią. Ponadto obecne jest na terenach Portu Lotniczego Lublin, Portu Lotniczego Poznań-Ławica oraz Dworca Głównego w Poznaniu. Co ważne, iTaxi intensywnie pracuje nad pojawieniem się w nowych lokalizacjach kluczowych z punktu widzenia klientów biznesowych firmy.

Pojazdy klasy premium w głównych miastach

iTaxi, poza autami klas eco i comfort, oferuje klientom pojazdy klasy premium. W Warszawie na przykład do dyspozycji są m.in. czarne limuzyny BMW serii 5 oraz pierwsza w Polsce innowacyjna i w pełni elektryczna Tesla. Natomiast w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Trójmieście dostępne są inne marki samochodów o tak samo wysokim standardzie. Na specjalne życzenie klientów biznesowych od niedawna istnieje również możliwość zamówienia ekskluzywnych limuzyn z kierowcami. Do dyspozycji są m.in. Mercedesy klasy S, V oraz Maybach 4Matic, a także takie auta jak Rolls Royce Phantom czy Range Rover Autobiography. Warto wspomnieć także, że iTaxi premium to nie tylko bardzo komfortowe warunki podróżowania, ale też obsługa na najwyższym poziomie.

Jedna aplikacja w 125 krajach świata

W ostatnim czasie iTaxi nawiązało również współpracę z platformą Karhoo – siecią skupiającą największych graczy branży transportowej z całego świata, działającą na zasadzie porównywarki ofert lokalnych przewoźników na terenie 125 krajów z całego świata. W praktyce oznacza to, że już na początku przyszłego roku klienci iTaxi wyjeżdżający za granicę, będą mogli wygodnie zamawiać przejazdy z poziomu jednej aplikacji nie tylko w Polsce, ale również w innych w 125 krajach świata.