InPost Pay – rewolucja w e-commerce

Zakupy w internecie niosą ze sobą wiele korzyści, jak możliwość przeglądania i porównywania produktów w dowolnym miejscu, co pozwala oszczędzać czas oraz omijać kolejki. InPost Pay wprowadza dodatkowe udogodnienia, oferując płatności i dostawy za pomocą jednego przycisku, co jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania użytkowników internetu w kwestii komfortu zakupów. Załóżmy, że znajdziesz produkt w promocyjnej cenie; z InPost Pay nie musisz marnować czasu na tworzenie konta czy wypełnianie formularzy – wszystko odbywa się automatycznie i błyskawicznie.

Reklama

InPost Pay skraca czas potrzebny na zakupy online, jednocześnie umożliwiając łatwiejsze zarządzanie zamówieniami. Wszystkie powiadomienia o statusie przesyłki, dostępne metody płatności i dostawy są zintegrowane w aplikacji InPost Mobile. Dzięki temu nie musisz korzystać z różnych platform czy aplikacji, by śledzić swoje zakupy, co czyni cały proces niezwykle wygodnym.

Wszystko w jednej aplikacji – InPost Mobile

Aplikacja InPost Mobile to nie tylko narzędzie do nadawania i odbierania przesyłek. Teraz, dzięki usłudze InPost Pay, umożliwia ona także realizowanie zakupów online. W aplikacji znajdziesz listę sklepów partnerskich, które oferują możliwość zakupu przez InPost Pay. To tu, w jednej aplikacji, możesz zarządzać wszystkimi swoimi transakcjami, co sprawia, że zakupy online są jeszcze łatwiejsze i szybsze.

Reklama

Szybkie i bezpieczne transakcje

Korzystając z InPost Pay, możesz wybrać preferowaną metodę płatności – od BLIK-a, przez cyfrowe portfele takie jak Apple Pay czy Google Pay, aż po tradycyjne karty debetowe i kredytowe. Niezależnie od wybranej metody, InPost Pay gwarantuje bezpieczeństwo transakcji, stosując najnowocześniejsze standardy szyfrowania danych.

InPost Pay daje Ci swobodę wyboru w kwestii sposobu dostawy: Kurier oraz Paczkomat. Twoje preferencje zostaną zapamiętane w aplikacji, co ułatwi i przyspieszy proces zakupowy przy kolejnych zamówieniach.

Reklama

InPost Pay to kompleksowe rozwiązanie, które ułatwia każdy aspekt zakupów online. Dzięki zintegrowaniu wszystkich niezbędnych funkcji w jednej aplikacji, InPost Mobile, zakupy stają się nie tylko szybsze, ale również bardziej intuicyjne.

Aktywuj usługę Pay w aplikacji InPost Mobile i ciesz się zakupami bez wysiłku