Portal natemat.pl podaje, że w "Metrze" pojawiła się wypowiedź blogera dotycząca piątkowego expose premiera. Tekst przedstawiał opinię młodych ludzi i ich oczekiwań związanych z wystąpieniem Donalda Tuska.

Reklama

Chciałbym się dowiedzieć, kiedy będzie lepiej, bo obecnie dzieje się źle. W urzędach nie potrafią pomóc i łaskę robią, że przyjmą petenta. Chcę usłyszeć, co się stało, że jest tak źle? Dlaczego ludziom nie chce się pracować? - miał powiedzieć bloger Tomasz "Kominek" Tomczyk.

Bloger się wściekł, bo nigdy takiej wypowiedzi nie udzielał. Dał temu wyraz na swoim profilu na Facebooku.

Jeszcze śpię, ale jak wstanę to się bardzo mocno WK.....Ę droga AGORO. Nigdy NIE powiedziałem tych zdań, nigdy NIE pytaliście mnie o expose, nigdy bym tego NIE powiedział, NIE wiem skąd red. Elżbieta Balano to wzięła, ale jak wstanę, to ma tego, k...a, nie być - napisał Kominek.

Co na to Agora? Szybko usunęła tekst ze swojej strony internetowej i załączyła takie oświadczenie:

Panie Tomku vel Kominku. Serdecznie przepraszamy Pana oraz czytelników za to, że opublikowaliśmy wypowiedź innego "pana od kominka" w "Metrze", przypisując jego wypowiedź blogerowi Kominkowi. Dlatego udostępniamy łamy, aby właściwy Kominek napisał, co chciałby usłyszeć w piątek od premiera w jego exposé.
Redakcja Metra