Dziennik Gazeta Prawana logo

Kożuchowska zmienia profesję? Pisze dla tygodnika "wSieci"

7 grudnia 2012, 12:28
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Małgorzata Kożuchowska
Małgorzata Kożuchowska/Newspix
Małgorzata Kożuchowska zasiliła szeregi pisma "wSieci". Aktorka dla prawicowego dwutygodnika będzie pisać felietony - podaje fakt.pl

Popularność Małgorzaty Kożuchowskiej, nie kryjącej swoich prawicowych poglądów, postanowił wykorzystać nowy tygodnik Jacka Karnowskiego "wSieci". Aktorka pisze dla niego felietony.

W pierwszym z nich podzieliła się z czytelnikami refleksjami na temat komercjalizacji Świąt Bożego Narodzenia. Kożuchowską denerwuje, że okres adwentu, który powinien sprzyjać zadumie i skupieniu, jest tak agresywnie wykorzystywany przez reklamodawców.

Kożuchowska jest żoną dziennikarza Bartosza Wróblewskiego, który dobrze zna się z naczelnym pisma. Razem z Karnowskim współpracowali przy "Wiadomościach" w TVP1 i w tygodniku "Uważam Rze".

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Fakt
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj