Dziennikarka na antenie Polsat Cafe pojawi się w marcu. To właśnie wtedy ruszy emisja jej nowego talk-show "Hanna Lis i on".
Informację o tym podaje portal wirtualnemedia.pl Hanna Lis wraca na antenę stacji po 10 latach.
- - informuje Wirtualnemedia.pl Jolanta Borowiec, szefowa Polsat Cafe.
Formuła programu będzie zbliżona do talk-show Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". Różnica będzie polegała na tym, że Ibisz przeprowadza wywiady ze znanymi kobietami, a Lis będzie rozmawiała z mężczyznami.
Hanna Lis w Polowie stycznia 2016 roku została zwolniona z redakcji "Panoramy" TVP2. Jesienią 2016 roku i wiosną 2017 roku była gospodynią emitowanego w TVN Style programu "Bez planu". Cykl ten po dwóch sezonach został zdjęty z anteny z powodu wysokich kosztów produkcji. W latach 2004-2007 prowadziła program informacyjny "Wydarzenia" w Polsacie.
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło wirtualnemedia.pl