Nowych prowadzących będzie można oglądać w magazynie "W Kontrze" od najbliższego weekendu - podaje portal wirtualnemedia.pl.

Reklama

Ogórek nie chce pracować z Jakimowiczem

Jak podawało "SE", Ogórek nie chciała współpracować z Jakimowiczem i od 19 grudnia nie pojawiła się w programie.

Zawodowo stawiane są przed nami różne wyzwania i trzeba im sprostać, natomiast prawdą jest, że od końca grudnia nie pojawiam się w programie "W kontrze". Myślę, że dla widzów naszego programu nie jest żadną tajemnicą, że mówimy zupełnie innymi językami. Prezentujemy też może inne postawy naszego dialogu z widzami. Więcej nie mogę powiedzieć, ponieważ obowiązuje mnie pewien kanon kultury korporacyjnej - powiedziała "Super Expressowi" dziennikarka.

Reklama

Dyrektor TAI Jarosław Olechowski uspokaja, że Ogórek z pewnością nie zniknie z TVP Info.

Program "W Kontrze" jak sama nazwa wskazuje był pomyślany tak, by prowadzący trochę się spierali, trochę podszczypywali antenowo, ale z przymrużeniem oka, z luzem i lekkością. Ta formuła spodobała się widzom o czym świadczą wyniki oglądalności programu, który podniósł średnie długookresowe udziały TVP Info w polskim rynku telewizyjnym. Ale kto się nie rozwija, ten skazany jest na porażkę. Dlatego pracujemy nad rozwojem formuły „W kontrze” i poszerzeniem grona prowadzących. Jednocześnie razem z panią redaktor Magdaleną Ogórek pracujemy nad nowym programem w TVP Info. Będzie to program codzienny i bardzo angażujący stąd rozważane jest odejście redaktor Ogórek z "W Kontrze". Ale nic nie jest jeszcze przesadzone - wyjaśnił "Super Expressowi".