Produkty oferowane w sklepie Komputer Świata podzielone są na prawie trzydzieści kategorii. Oprócz laptopów, komponentów do komputerów PC, monitorów LCD, drukarek i akcesoriów komputerowych sklep dysponuje także bogatą ofertą innych urządzeń elektronicznych. Klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy aparatów fotograficznych, cyfrowych kamer, odtwarzaczy MP3 i MP4, projektorów i palmtopów. Ofertę uzupełniają gry i konsole do gier, a także oprogramowanie, serwery, kable i urządzenia do zasilania.

Reklama

Odrębną sekcją, widoczną na stronie głównej sklepu, jest kategoria "Super Ceny", w której prezentowane są promocyjne oferty. Na głównej stronie klienci znajdą także najnowsze produkty (w kategorii "Nowości"), rynkowe hity ("Bestsellery") i końcówki asortymentu ("Ostatnie sztuki").
W Kategorii "Komputer Świat Poleca" dostępne będą produkty, które zostały wyróżnione w testach Komputer Świata. Przejrzystą nawigację zapewniają czytelny layout i jasny podział produktów na kategorie.

Zamówienia realizowane są przez firmę kurierską w ciągu 2 do 5 dni od daty zakupu. Zamówione produkty klienci mogą odbierać także osobiście w jednym z salonów firmy Sferis na terenie całego kraju.
Sklep.komputerswiat.pl oferuje możliwość dokonania płatności kartą kredytową, a także poprzez tzw. szybką płatność (e-przelew), tradycyjny przelew bankowy lub gotówką przy odbiorze towaru.

Partnerem Komputer Świata jest firma Sferis -- ogólnopolska sieć sklepów oferujących mobile rozwiązania i technologie dla klientów indywidualnych i małych przedsiębiorstw. Start sklepu wsparty jest kampanią promocyjną w serwisach internetowych i tytułach prasowych Axel Springer Polska.