Neurogra.pl to unikalny na polskim rynku serwis, oferujący gry wspierające rozwijanie umiejętności umysłowych. Można tam ćwiczyć koncentrację, szybkość, pamięć oraz logiczne myślenie. Portal oferuje gotowe plany treningowe oraz możliwość stworzenia własnego programu.

Reklama

Teraz Neurogra.pl oferuje trzytygodniowy, bezpłatny udział w projekcie „Podrasuj sobie mózg”, skierowanym do młodych ludzi w wieku od 18 do 26 lat, szczególnie do kandydatów na studia. Dla tych wszystkich, którzy przejdą cały 3-tygodniowy trening, Neurogra.pl przygotowała bonus w postaci kwartalnego pełnego dostępu do w wszystkich treningów na platformie. Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy wejść na stronę http://badania.neurogra.pl i przez 3 tygodnie trenować umysł, grając z gry online.

Nasz projekt "Podrasuj sobie mózg" to z jednej strony szansa dla młodych ludzi na bezpłatne wypróbowanie serwisu, a z drugiej - możliwość przeprowadzenia badania dotyczącego efektów, jakie może przynieść regularny trening - mówi Agnieszka Bogdanowicz z serwisu neurogra.pl. „Cieszy nas fakt, że w ten sposób przyczynimy się do zrealizowania tak ciekawego projektu badawczego, jakim jest naukowe sprawdzenie możliwości rozwoju naszego mózgu poprzez jego regularny trening” – dodaje.

Akcja organizowana jest przez Neurogra.pl we współpracy i pod patronatem merytorycznym SWPS. Nad projektem merytorycznym czuwa od strony merytorycznej Anna Maria Wieczorek, doktorantka z Interdyscyplinarnego Centrum Stosowanych Badań Poznawczych SWPS oraz Instytutu Biologii Doświadczalnej
im. M. Nenckiego.