~DELIKATNA
Jarosław I Obrażony - dobre, ale dlaczego tak delikatnie? INNE SŁOWA CISNĄ SIĘ NA USTA. I NA PEWNO NIE TAKIE GRZECZNE.

Reklama

~nowojorczyk
Bardziej mu pasuje Jarosław I Nadęty.

~Pola IV
Szczerze popieram Pana Jarosława Kaczyńskiego za Jego mądrość, patriotyzm, szlachetność. Ciecie z PO nawet nie wiedzą o czym ja mówię, bo skąd?

~abst
Mam wielką nadzieję, że doczekam chwili, kiedy zostanie Pan właściwie (wedle "zasług") oceniony za te chamskie wypowiedzi wobec Pana Kaczyńskiego, któremu nawet do pięt Pan nie dorasta swoim "yntelektem". Ale zamiatać ulice to Pan może.

~bezpartyjny
Cytat: "Dodaje też, że Kaczyński żyje w świecie całkowicie oderwanym od rzeczywistości"... facet mówi prawdę, a prawda w oczy kole matole... dlatego katolicy z PiS na niniejszym forum tak pięknie mówią o bliźnich. Jeśli tylko jakiś bliźni ma inne zdanie niż Kaczyński Jarosław i jego sekta, to jest już największym wrogiem Polski i Kościoła Katolickiego... oto pranie mózgów XXI wieku w wykonaniu PiSioruff.

~Key
Prawda, Kaczyński zdecydowanie jest oderwany od rzeczywistości. A szkoda, bo zamiast wymyślać jakieś problemy, lepiej zająć się aktualnymi.

Reklama

~Robert
Totalnie popieram Jarosława!!! Chwała Jarosław!!! Z destruktorami, przestępcami i zbrodniarzami się nie rozmawia.

~jancz
Oj, coś niebezpieczny musi być ten Jarosław Kaczyński skoro codziennie zajmuje ich umysły. A wmawiają ciemnocie, jakie to mają powodzenie u narodu, że nie mają nawet z kim wygrywać. Wygląda na to, że prawdziwe badania nastrojów są inne niż te o zielonej wyspie. Stąd ta nerwowość naszej władzy w 1042 dniu rządzenia. To są te ukryte przed oczyma gawiedzi cuda.~Rewers
Jarosław Kaczyński jest oderwany od rzeczywistości, którą tworzy PO razem z zapleczem samouwłaszczonym. A Graś nie jest w stanie pojąć, co to jest godność, honor, wie natomiast to, co sam przeżywa, na poziomie infantylnej przekupki...

~Bobo
Pan Graś jak zwykle nie kontaktuje. To raczej pan Tusk do dziś nie pogodził się z przegranymi wyborami prezydenckimi i za wszelką cenę chce zniszczyć autorów jego porażki, bo to Tusk nie może się pogodzić z tym, że ktoś z nim wygrał. Może pan Tusk w końcu zrozumie, że otacza się miernymi politykami i dlatego trudno mu będzie być politykiem dużego formatu. Jeśli przestaną go popierać ludzie z wielkimi portfelami, to pan Tusk zniknie.

~zorba
JAK TO MOŻLIWE, ABY RZECZNIK RZĄDU, POWAŻNY URZĘDNIK PAŃSTWOWY W RANDZE MINISTRA - pracujący za pieniądze podatników - POZWALAŁ SOBIE NA TAKIE KOMENTARZE? Całkowite dno. Chłopczyk w krótkich spodenkach. Skądinąd pasujący do Tuska. POLSKA SIĘGA DoNkA.

~klakier
A może to jednak dobrze, że zamiast ponurych, wrednych i upierdliwych typów w stylu Ziobry czy Kaczyńskiego, mamy w rządzie kilka osób z poczuciem humoru? Choćby taki Graś ze swoim "podpiłowanym skrzydłem" czy innymi zabawnymi wypowiedziami! To trochę neutralizuje obraz Polski jako kraju politycznych mamutów na miarę Giertycha! Ja tam jestem z Grasia zadowolony! I niczego mu nie zazdroszczę!

~raper
Kaczyński jest człowiekiem honoru! A ty Graś byłeś, jesteś i będziesz zawsze postrzegany jako cieć!