Dziennik Gazeta Prawana logo

Kluzik-Rostkowska: PiS rozważał podniesienie wieku emerytalnego

23 marca 2012, 06:14
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Joanna Kluzik-Rostkowska
Joanna Kluzik-Rostkowska/Newspix
Posłanka PO Joanna Kluzik-Rostkowska ujawnia, że za czasów rządów PiS rozważano podniesienie wieku emerytalnego. Ale dopiero Platforma się na to odważyła - podkreśla.

Jak mówi Kluzik-Rostkowska, pytanie o podniesienie wieku pojawiło się też w czasie, gdy za rządów PiS pracowała w resorcie pracy. - relacjonuje.

Dopytywana, czy rząd PiS chciał wydłużyć wiek emerytalny, stwierdza: . - podkreśla.

Kluzik-Rostkowska ocenia, że zasady demokracji są w takich warunkach proste: rządzący ponoszą odpowiedzialność za najtrudniejsze decyzje, wiedząc, że za tak kosztowne operacje zapłacą sami, a opozycja najczęściej głośno krzyczy, że jest przeciw i szuka dziury w całym, bo od tego jest.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj