Dziennik Gazeta Prawana logo

Beata Kempa: To histeria Ruchu Palikota

16 stycznia 2014, 09:43
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Beata Kempa
Beata Kempa/Newspix
Beata Kempa nie chce powstania komisji śledczej do zbadania likwidacji WSI. - To histeria Ruchu Palikota, który nie ma na siebie pomysłu. Zwykła histeria, ja bym do tego nie przywiązywała większej wagi - mówiła w Radiu ZET.

- dodała Kempa, powołując się na decyzję prokuratury, która wskazała, że nie można pociągnąć Antoniego Macierewicza do odpowiedzialności, ponieważ w sensie prawnym był on osobą prywatną, a raport z likwidacji nie był dokumentem.

Atmosferę wokół Macierewicza nazwała "histerią" i stwierdziła, że "bełkot" rozłożony na czynniki pierwsze nie pozwala stawiać zarzutów. - - stwierdziła.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj