Z Jarosławem Gowinem rozmawiam od wielu miesięcy - od kiedy było wiadomo, że jest wypychany z PO. To do niego - z całego PO - zawsze było mi najbliżej. Dziś przystępuję do Polski Razem Jarosława Gowina. Startuję do Parlamentu Europejskiego z Krakowa - zapowiedział Adam Bielan w Kontrwywiadzie RMF FM.

Reklama

Bielan chce z list tej partii w Krakowie startować do Parlamentu Europejskiego. Obecny euromandat polityk zdobył 5 lat temu z listy PiS.

Adam Bielan jest politykiem, z którym ja osobiście blisko współpracuję. Rozmawiamy o jego możliwości startu z naszej listy do Parlamentu Europejskiego, ale decyzje są jeszcze przed nami - mówił w sobotę lider Polski Razem Jarosław Gowin.

@PolskaRazem Czy tym razem @pawelkowalpl również upoważni @AdamBielan do zarzadzania stroną internetowa i przekaże Adamowi klucze z hasłem:)

— Joachim Brudziński (@jbrudzinski) styczeń 20, 2014

Brudziński nawiązał do sytuacji,kiedy po wykluczeniu Adam Bielana z formacji Polska Jest Najważneisza, okazało się, że partia nie ma dostępu do swojej strony internetowej, ponieważ wszystkie hasła posiadał Adam Bielan.

Nie mamy dostępu do strony internetowej naszego ugrupowania. Strona była zawiadywana i administrowana przez Adama i niestety my nie mamy do niej kodów - mówił wtedy Elżbieta Jakubiak. Jak dodała, w związku z tym na stronie PJN "są tylko te informacje, które Adam zechciał zamieścić, i które uznał za godne zamieszczenia".