Zawsze wiedziałem Jarosław Kaczyński jest politycznym geniuszem. Wizjonerem, strategiem, taktykiem - zachwala prezesa PiS, Adam Hofman. Jak przykład podaje ustawę o ustawę o tzw. bestiach. - To może straszna nazwa, ale w 1989 roku wszyscy chcieli amnestię, a Jarosław Kaczyński i jego diagnoza okazała się słuszna - mówi w wywiadzie w RMF FM Hofman.

Reklama

Donald Tusk jest słabym premierem? - pada pytanie - Bardzo rzadko zgadzam się z Konradem Piaseckim, ale dzisiaj zgadzam się w stu procentach. Przynajmniej na razie - mówi rzecznik PiS.

Polski nie stać na kolejne show o pietruszce. I jeśli oczywiście dojdzie do debaty, która będzie na poziomie merytorycznym, czyli eksperci, konkretna sprawa, mamy tutaj na myśli zdrowie - konkretny termin, to wtedy taka debata ma sens - uważa Adam Hofman, i dodaje, że formuła "jeden na jeden" się nie sprawdziła. - Donald Tusk rozmawiał o pistoleciku, a nie o Polsce w ostatniej debacie, która była i ja uważam, że rozmowa o pistoleciku - mówię w cudzysłowie, bo tam takich kurczaków, ziemniaków, buraków było więcej - jest niepotrzebna. Jeśli Donald Tusk chce rozmawiać poważnie, to może rozmawiać poważnie. Moim zdaniem poważnie, to jest z ekspertami, merytorycznie, na temat zdrowia - twierdzi Hofman.