Były poseł PO potwierdził to w rozmowie z Radiem ZET. Jak przyznał nie podjął jeszcze decyzji.

Reklama

John Godson to były łódzki radny PO, w 2010 r. objął mandat poselski z listy Platformy. Z PO odszedł w 2013 r. razem z Jarosławem Gowinem.

Rok temu do naszego klubu w okresie świątecznym przyłączyło się czterech nowych posłów. Teraz w te Święta pod choinkę mamy następny prezent, mianowicie klub z 32 posłów od dnia dzisiejszego liczy 38-miu - powiedział Jan Bury, przewodniczący klubu.

Szef klubu powiedział, że nowi posłowie to w większości przedsiębiorcy. Dodał, że PSL rozpoczyna marsz w kierunku wielkomiejskich środowisk. - To jest takie otwarcie się na miasta, na partię bardziej ogólnonarodową, społeczną i ludową w szerokim tego słowa znaczeniu - wyjaśnił poseł.

Szeregi PSL zasilili: Artur Dębski, Paweł Sajak, Henryk Kmiecik, Artur Górczyński, Artur Makowski i Michał Pacholski.

Po dzisiejszym transferze klub PSL stał się trzecią siłą w Sejmie. Do klubu PSL przeszli: Artur Dębski, Paweł Sajak, Michał Pacholski, Henryk Kmiecik, Tomasz Makowski i Artur Górczyński.

Obecnie w klubie są dwa wacaty, będące konsekwencją wyborów samorządowych. Jan Bury zapowiedział, że w najbliższych dniach kolejni posłowie przejdą do PSL-u. Ich nazwiska oraz nazwisko nowego rzecznika ludowcy ogłoszą po Nowym Roku.

CZYTAJ TAKŻE: 14 posłów opuszcza klub Twojego Ruchu. "Palikot źle kieruje okrętem">>>