Dziennik Gazeta Prawana logo

Niespodziewana rozmowa prezydenta z prezesem Trybunału Konstytucyjnego

7 stycznia 2016, 13:38
Ten tekst przeczytasz w 0 minut
Prezydent Andrzej Duda i prezes TK Andrzej Rzepliński (konto @marcin_kedryna)
Prezydent Andrzej Duda i prezes TK Andrzej Rzepliński (konto @marcin_kedryna)/X.com
Podczas uroczystości wręczenia nominacji sędziowskich w Pałacu Prezydenckim doszło do wymiany zdań między Andrzejem Dudą a Andrzejem Rzeplińskim.

Zdjęcie prezydenta i prezesa TK zamieścił na Twitterze współpracownik Andrzeja Dudy - Marcin Kędryna.

Obecność pana Rzeplińskiego miała związek z nominacjami sędziowskimi - powiedziała Małgorzata Sadurska, szefowa Kancelarii Prezydenta.

pic.twitter.com/jeH3It5O2X

Marcin Kędryna (@marcin_kedryna) styczeń 7, 2016
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło IAR
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj