Mimo deszczowej pogody Jarosław Kaczyński nie rezygnuje z czynnego wypoczynku. Spaceruje po Beskidzie Sądeckim. Ze zdjęć oraz informacji zamieszczonych przez Joachima Brudzińskiego na Twitterze dowiadujemy się, że prezes PiS-u zdobył szczyt Koziarz o wysokości 943 m.n.p.m.

Reklama

Dla Brudzińskiego to druga część wakacji. Pierwszą część urlopu spędziłem w Szczecinie na zlocie żaglowców. Byłem w swoim mieście z rodziną i z przyjaciółmi - mówi "Codziennej".

Zbytnie wakacyjne szaleństwo może być niebezpieczne. "GPC" poinformowała za "Super Expressem", że prezydent miał wypadek na skuterze wodnym. Andrzej Duda wywrócił się, pływając po Bałtyku w okolicach Juraty. Na szczęście skończyło się bez urazów.

Reklama

Posłowie Kukiz'15 również korzystają aktywnie z wolnego czasu. Tomasz Rzymkowski w najbliższy piątek rozpocznie tygodniowy urlop z rodziną. Jarosław Porwich zakończył już swoje 10-dniowe wakacje. Byłem u swoich synów, którzy niestety pracują za granicą. Spędziłem z nimi czas na jednej z wysp na Morzu Północnym w Niemczech - mówi.

PO potrafi zaskakiwać, zauważa "GPC". Marzena Okła-Drewnowicz latem wybrał duchowe ukojenie. Byłam już po raz 7. na 3-dniowej pielgrzymce rowerowej na Jasną Górę - mówi posłanka.