Cimoszewicz w TVN24: Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu

Nie chodzi tylko o krytykę ze strony Komisji Europejskiej (KE podjęła decyzję o uruchomieniu art. 7 wobec Polski - przyp. red.) – mówił w rozmowie w TVN24 były premier Włodzimierz Cimoszewicz.

wróć do artykułu
  • ~Wlodzio
    (2019-05-11 18:33)
    straszny burak i ten jezyk z czworakow!
  • ~ewa kos
    (2018-01-08 19:06)
    ewa Kos Co za straszny wulgaryzm, prosto z koszarow mial szczescie ,ze udalo mu sie dostac do Polski, kraju demokratycznego i az za bardzo tolerancyjnego w ktorym tak moze obrazac Prezydenta bezkarnie.Noz sam sie otwiera Nie odwazyl by sie na takie slowa w stosunku do Jaruzelskiego ani Putina, dobrze ze jestem daleko, bo bym miala reakcje Palestynki 16 letniej.Niech opusci nasz kraj
  • ~Myśl
    (2018-01-04 20:06)
    Pomyśleć tylko,że ten człowiek pretendował do stanowiska prezydenta naszego kraju.Żal,że musimy wzmagac sie a takimi monstrami.
  • ~rycco
    (2018-01-04 18:34)
    mocne trafne słowa nic dodać chyba tylko włożyć do g....a flagę pis
  • ~Jadwiga
    (2018-01-04 13:09)
    Cimoszewicza kiedyś lubiłam, może dlatego, że jest dość przystojny, ale po tej jego wypowiedzi uważam go za antyPolaka, nie będę używać inwektyw z jakimi ten ktoś mi się kojarzy.
  • ~Bezpartyjny
    (2018-01-04 12:45)
    AK,tak Cimoszewicz to największy cham ,już za komuny się przedstawił - to jego adekwatna osobowość .Raciburz i powódź ,społeczeństwo pamieta
  • ~apacz
    (2018-01-04 11:10)
    cimoszewicz PZPR nie wruci szkoda ci nie? chcesz lepiej zyc to zbieraj maliny apacz
  • ~Polak
    (2018-01-04 08:16)
    Tatuś Marian z Nkwd smiersz to jest autorytet. Takie właśnie gumofilce że wschodu dorwaly sie do władzy po 1945 i mordowali polskich patriotow.Kneblowac na siłę należy takich
  • ~Jan Wolski
    (2018-01-03 17:27)
    Co za komunistyczna g n i d a. Rozpasa się dobrobytem na który nawet w 5% sobie nie zasłużył. Parch cholerny tej samej maści co ********* Balcerek.
  • ~iwanka
    (2018-01-03 13:21)
    Samokrytyka cimoszewicza i jego ojca.nareszcie powiedzial o sobie cos sensownego
  • ~KERAM
    (2018-01-02 18:38)
    Cimoszewicz mowi o sobie!!
  • ~ Olki
    (2018-01-02 18:33)
    Cimoszewicz ty czerwony pajaku już niedługo stracisz te swoją lesniczowke która przetrwała załatwiłaś sobie
  • ~Pierre
    (2018-01-02 13:59)
    No, słusznie. Przedstawił się i wiemy z kim był wywiad.
  • ~sp
    (2018-01-02 10:30)
    Panisko z saluuunowej czerwonej burżuazji gardzące plebsem, w imię którego sprawował władzę. Totalna hipokryzja.
  • ~rocznik1945
    (2018-01-01 15:27)
    "Cimoszewicz w TVN24:Wszedł cham w zabłoconych gumofilcach do salonu" - trudno komuś zabronić publicznej samokrytyki! Kto ma wątpliwości niechże zechce popatrzeć na pochodzenie tego przedstawiciela czerwonej szlachty!
  • ~rencista
    (2017-12-30 15:59)
    To jest zwykle bolszewickie ********
  • ~,,lisek"
    (2017-12-29 19:42)
    Czy to przypadkiem cham w gumofilcach czy cimoszewicz pojawił się u ludzi pokrzywdzonych po powodzi i zarechotał ,,trzeba się było ubezpieczyć".
  • ~Kras
    (2017-12-29 07:26)
    Czy Cimoszewicz to mówi o sobie? Jego dziadek chodził w nagonce u Polaków polujących w puszczy
  • ~albin
    (2017-12-27 21:31)
    Gdzie tawarisz Cimoszewicz był jak Polska była w objęciach Kacapskich.
  • ~BisPol
    (2017-12-27 14:49)
    Cimoszewicz to zero i na każdym kroku to podkreśla