Reklama
Reklama
Reklama

Rzeczniczka PiS o zdrowiu prezesa partii: Wszystko idzie w dobrym kierunku

Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński / Polska Agencja Prasowa / Paweł Jaskłka
Trwa rehabilitacja i leczenie usprawniające po zabiegu kolana. Mam nadzieję, że Jarosław Kaczyński niedługo do nas wróci, wszystko idzie w dobrym kierunku - powiedziała w środę rzeczniczka PiS Beata Mazurek pytana o zdrowie lidera PiS.
Reklama
Reklama
Tematy:
prezes PiS kolano Jaroslaw Kaczynski zdrowie

Powiązane

Reklama

Komentarze (19)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • Julka
    2018-06-07 07:26
    Jackowski mówi że kaczka zanika, niech się tak stanie dla dobra narodu i naszego kraju
    0
    zgłoś
  • umiera jak Radziwił, diabły i zjawy dręczą go co noc
    2018-06-06 21:56
    ...a gniew ludu dobija się do bram jego pałacu. Już są blisko, już czuje oddech zdeptanego narodu. Wieloznaczność wypowiedzi tej pani, nasuwa niepokojące myśli. Czyżby panu Jarosławowi K. podawano strychninę lub inny środek eliminujący? Czyżby walka w łonie boskiej partii przybrała na sile?
    1
    zgłoś
  • Julka
    2018-06-06 19:00
    Jackowski mówi że kaczka na szczęście nie wróci
    1
    zgłoś
  • zyzio
    2018-06-06 17:02
    Mam nadzieję, że łże, jak to ma w zwyczaju czynić w każdej swojej wypowiedzi.
    0
    zgłoś
  • trebor
    2018-06-06 16:19
    IDZIE: To trche na WYROST powiedziane!!!
    1
    zgłoś
  • jarek lalus
    2018-06-06 16:07
    Kolano to choroba? Wstawic nowe.
    1
    zgłoś
  • chirurg
    2018-06-06 14:59
    "W dobrym kierunku"- to znaczy że ksiądz przyjdzie do chorego niebawem.
    2
    zgłoś
  • Tusku wracaj!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2018-06-06 13:56
    ciekawe czy smoleński dziad dołączy do sztywnego Placka z Wawelu?
    2
    zgłoś
  • yan
    2018-06-06 13:56
    Kobyła,która mówi stwierdziła , że wszystko idzie w dobrym kierunku ......................
    1
    zgłoś
  • Alojzy
    2018-06-06 13:35
    Wszystko idzie w dobrym kierunku, Jaroslaw cierpi na AIDS i juz ledwo zipie !
    2
    zgłoś
  • hey
    2018-06-06 13:31
    "Wszystko idzie w dobrym kierunku" czyli Opętany Prezes dogorywa albo już go wynieśli nogami do przodu...
    2
    pokażukryj odpowiedzi (4)
    zgłoś
  • Szary Wilk
    2018-06-06 13:24
    Niech nie wraca. Nikt na niego nie czeka.
    2
    pokażukryj odpowiedzi (2)
    zgłoś
  • nick...
    2018-06-06 13:14
    a w dobrym dla kogo, dla prezesa czy dla kraju...??
    1
    zgłoś