- Zmiany, zmiany, zmiany. Moje gratulacje. Panie Władysławie. witamy w gronie mężczyzn żonatych. Od razu dodajmy, ślub był miesiąc temu, a nie wczoraj – takimi słowami prowadzący poranną rozmowę w RMF FM powitał lidera PSL.

Reklama

Władysław Kosiniak-Kamysz potwierdził, że to prawda. - Nie chciałbym męczyć swoim życiem prywatnym, bo tych tematów nie poruszam. Tak, jestem bardzo szczęśliwy – powiedział. Na jaw wyszło również, że niebawem świeżo upieczeni małżonkowie, zostaną także rodzicami.

To piękny czas. Bardzo, bardzo się cieszymy – wyznał. Dopytywany przez Mazurka, czy imię dla potomka zostało już wybrane, odpowiedział, że wszystko odbędzie się w swoim czasie. - Musi być porządek zachowany. Jak wszystko będzie dobrze,to na pewno tutaj w studiu opowiem o tym
– stwierdził.

Wybranką polityka jest 30-letnia Paulina. Z wykształcenia jest stomatologiem-ortodontką a prywatnie córką działacza z Małopolski. Jak dowiedział się "Fakt", Paulina lubi sporty ekstremalne i jest niezwykle aktywna, zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Kosiniak-Kamysz ponad dwa lata temu rozwiódł się z żoną Agnieszką. "To bardzo bolesny temat. Bardzo chciałbym mieć dzieci, choć teraz po rozwodzie…" - mówił wówczas.