W niedzielę podczas pikniku rodzinnego zorganizowanego pod hasłem: "Dobry czas dla Polski" w mazowieckiej miejscowości Kuczki-Kolonia, w gminie Gózd, prezes PiS Jarosław Kaczyński mówiąc o dokonaniach rządu i o programie obozu Zjednoczonej Prawicy na jesienne wybory parlamentarne, podkreślił: "Wierzę, że uzyskamy dla tego programu poparcie i wierzę, że za cztery lata ktoś, kto będzie stał w tym miejscu - bo ja już swoje lata mam, więc to pewnie nie będę ja - będzie mógł powiedzieć: +kolejny raz dotrzymaliśmy słowa+" - dodał.

Reklama

Ziobro był pytany podczas konferencji prasowej w Kielcach, czy "może widzi się na miejscu prezesa Kaczyńskiego" za cztery lata. - Jarosław Kaczyński jest architektem zwycięstw obozu Zjednoczonej Prawicy, architektem całego obozu i nie wyobrażam sobie, aby miał odejść z polityki i spoglądać z boku – mówił szef MS.

- Jestem przekonany, że siła i energia, pasja z jaką Jarosław Kaczyński realizuje politykę sprawi, że za cztery i osiem lat, i dłużej też, będzie patronował całemu obozowi i będzie gwarantem realizacji naszych zobowiązań wobec Polski i Polaków. I gwarancją naszych zwycięstw – podkreślił minister sprawiedliwości.