Zdjęciem z wyjazdu w Bieszczady głowa państwa pochwaliła się na Twitterze.

Reklama

Dzisiaj rano podziwiałem piękne Bieszczady z Panem Kazimierzem Nóżką i Marcinem Sceliną z Nadleśnictwa Baligród. Odkrywajmy Polskę! Wspierajmy polską branżę turystyczną! To bardzo ważne - wspierajmy naszych przedsiębiorców! Polska jest piękna - napisał prezydent.

Nagranie zamieściła również na swoim profilu Kancelaria Prezydenta. Odkrywajmy jak piękna jest Polska - czytamy w opisie filmu. Na nagraniu widać prezydenta oraz leśników na wycieczce w Baligrodzie.

Internauci od razu wytknęli Andrzejowi Dudzie brak maseczek i odpowiedniego odstępu od towarzyszy podróży.

Gdzie odstępy? Gdzie maseczki? Hipokryzja – pisali. Choć obowiązek zakrywania twarzy i ust nie obowiązuje w lesie, to zdjęcie jest klasycznym "selfie", do którego wszyscy obecni pozują.

Zachowanie prezydenta skomentowała Katarzyna Lubnauer. Posłanka KO opublikowała zdjęcie, na którym uczestnicy wyprawy biesiadują już poza terenem leśnym.

A Ty się Polaku męcz na pustej ulicy w maseczce. A w restauracji też będziesz mógł usiąść tylko sam lub z rodziną i to dopiero, jak je otworzą. Chyba, że to nieznana rodzina wspólnie zamieszkująca z Andrzejem Dudą? Twoje prawa są lepsze niż nasze? - napisała.