To jakiś świr - tak po krótce Ryszard Terlecki ocenił rap w wykonaniu Ziemowita Gowina.

Reklama

Gdy dziennikarka uzmysłowiła mu, że to syn Jarosława Gowina, był nieco zdziwiony i dodał, że nie wiedział o tym.

Do tej pory w akcji #hot16challenge2 oprócz muzyków i aktorów udział wzięli również ludzie polityki m.in. Andrzej Duda, czy Janusz Korwin-Mikke. Teraz swój tekst postanowił zaprezentować syn lidera Porozumienia.

W tym, co rapuje, Ziemowit Gowin nie brakuje niecenzuralnych słów.

Reklama

W nagraniu padają takie słowa: "Państwo z dykty? Chyba z totalnego g..na/ Obywatele rząd - sprawa nierówna/ Wirus za oknem, w domu na ulicy/ A politycy coraz bardziej dzicy". Ziemowit śpiewa również o politykach, którzy "ustawami zabijają nasze życie" i o tym, że przyszedł czas na "społeczną burzę".

"Rządzi nami Zjednoczona Prawica/ Mnie już od tego strzela k..ca/ Jak tak dalej pójdzie/ Totalna kaplica/ Wy...lę stąd szybciej niż Kubica" – można usłyszeć na nagraniu.

TVPiS? Jak w Korei propaganda/ Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda/ Stroszą pióra udając piękne pawie/ A w Polsce od dawna mamy bezprawie" – to też jeden z tekstów, jaki pada w #hot16challenge2 w wykonaniu młodego Gowina.

Ziemowit rapuje również: "Połączmy się tedy, zbudujmy wielką siłę/ Postawmy PiSowcom polityczną mogiłę". Ciekawe co na temat wykonania swojego syna sądzi Jarosław Gowin.

O swoim synu Jarosław Gowin opowiadał w wywiadzie dla dziennik.pl. ZOBACZ TU>>>>

Syn ma identyczne zainteresowania co ja, studiuje filozofię, pasjonuje się polityką, ma prawicowe poglądy i w sprawach gospodarczych w pełni się zgadzamy. Natomiast w sprawach kulturowych czy moralnych jestem dla niego zgniłym liberałem (śmiech). Mój syn związał się z ruchem narodowym, ale nie przez duże “R” i “N”, jest członkiem szerokiego środowiska młodych narodowców. To żarliwi patrioci, w wielu sprawach trafnie definiują problemy i reagują na schorzenia współczesnej cywilizacji, odrzucając chociażby relatywizm moralny - mówił.