Dziennik Gazeta Prawana logo

Kukiz: Dopuszczam możliwość zasilenia Zjednoczonej Prawicy

19 marca 2021, 08:11
Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
Paweł Kukiz
<p>Paweł Kukiz</p>/ShutterStock
Dopuszczam możliwość zasilenia Zjednoczonej Prawicy – deklaruje Paweł Kukiz, lider Kukiz'15 w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Kukiz w wywiadzie dla "Rz" był pytany, czy Jarosław Kaczyński zaproponował mu współpracę. Kukiz przyznał, że prezes PiS pytał, czy istnieje możliwość wsparcia Zjednoczonej Prawicy w pewnych sytuacjach, ale dokładnie ich nie określił.

 - powiedział Kukiz.

"Jest mi obojętne z kim"

Powiedział, że dopuszcza możliwość, że posłowie jego ugrupowania zasilą Zjednoczoną Prawicę, jeśli do Nowego Ładu zostałyby wpisane cztery postulaty ustrojowe Kukiz'15 i byłaby gwarancja ich realizacji.

 - dodał.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj