Mnie interesuje Polska i mam nadzieję, że niezależnie od tego jaką decyzję podejmie Donald Tusk to wyborcy nie dadzą się nabrać i będziemy mogli jako rząd dobrej zmiany kontynuować te działania, które będą budować siłę Polski – powiedział podczas piątkowej rozmowy w telewizji "wPolsce.pl" minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Reklama

Odniósł się w tej wypowiedzi do wywiadu jakiego udzielił Donald Tusk jednej z telewizji mówiąc o swoim ewentualnym powrocie do polskiej polityki.

Ziobro ostro o PO

Minister Ziobro zaznaczył, że "Platforma znajduje się w dramatycznym dla siebie momencie". Wyliczył też wady, które jak nadmienił widzą jej wyborcy. To "bylejakość, brak pomysłu na kierowanie państwem i wewnętrzne spory. Skompromitowali się głosowaniem nad funduszami europejskimi" - powiedział minister. To pokazuje skrajną nieodpowiedzialność i głupotę kierownictwa – podsumował.

Nadmienił, że teraz najważniejsze jest to, żeby Polska była silna zarówno militarnie, jak i gospodarczo. W trudnych realiach dzisiejszego świata, Polska musi być silna, bo jeśli umiesz liczyć to licz tylko na siebie - podsumował Ziobro.