Dziennik Gazeta Prawana logo

Katastrofa smoleńska. Kaczyński: Zobaczymy, jaka będzie reakcja Moskwy na naszą decyzję

29 marca 2022, 11:22
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Jarosław Kaczyński
<p>Jarosław Kaczyński</p>/PAP
Wtorkowa "Gazeta Polska Codziennie" zapowiada wywiad z szefem PiS, wicepremierem Jarosławem Kaczyńskim. Jednym z głównych tematów rozmowy, która ma się ukazać środowym numerze "Gazety Polskiej", jest zbliżająca się rocznica katastrofy smoleńskiej - informuje "GPC".

 – powiedział Jarosław Kaczyński.

Kaczyński: Zapowiemy konkretne działania

Stwierdził, że możemy się spodziewać deklaracji ws. śmierci polskiej delegacji w Smoleńsku. - powiedział Kaczyński.

Jak podaje "GPC", prezes PiS odnosząc się do pytania o to, czy wojna na Ukrainie i barbarzyństwo Rosjan stworzyły warunki do tego, by jeszcze raz opowiedzieć światu prawdę o katastrofie, stwierdził, że może tak się stać.

Prezes PiS: Świat zobaczył do czego zdolna jest Rosja

 - powiedział wicepremier.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło PAP
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj