Portal Polityka Insight poinformował, że Dorota Gawryluk może wystartować na prezydentkę Polski. Jak czytamy, "ostatnie ruchy Zygmunta Solorza można rozmieć jako przygotowanie do wejścia w politykę".

Dziennikarz Kastor Kużelewski z polityki Insight dodał, że Dorota Gawryluk nie potwierdziła startu. Jednak jak dodał, że "informacje, które do nas dotarły, wydają się na tyle wiarygodne i prawdopodobne, że do przedwyborczej giełdy nazwisk dopisujemy jeszcze jedną pozycję".

Reklama

Dorota Gawryluk wystartuje w wyborach prezydenckich?

Do tych doniesień odniósł się również dziennikarz Wirtualnej Polski, który sprawdzał te doniesienia. Patryk Michalski poinformował, że dwa jego źródła również potwierdzają możliwość, że Dorota Gawryluk wystartuje w wyborach prezydenckich.

Reklama

"Moi rozmówcy wskazywali, że 'Lepsza Polska' to w zamyśle nie tylko tytuł nowego programu, ale i możliwe hasło, gdyby zrealizował się scenariusz Gawryluk2025" - czytamy.

Nowy program Doroty Gawryluk "Lepsza Polska"

Dorota Gawryluk jest jedną z prowadzących "Wydarzeń" Polsatu. Jest także dyrektor zarządzająca pionu kanałów tematycznych w Telewizji Polsat i Grupie Polsat Plus.

Stacja niedawno zapowiedziała jej nowy program "Lepsza Polska". Ten widzowie mogą zobaczyć już 7 marca. W studiu pojawiać się będą najważniejsi politycy. Dorota Gawryluk będzie rozmawiać z nimi o najważniejszych wydarzeniach politycznych.