"Trudno jest nam przekazać tak trudne i smutne informacje. Ze względu na ogromną ilość zapytań od mieszkańców Gminy Rogoźno z ogromnym smutkiem i żalem przekazujemy tragiczną wiadomość o śmierci Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego" - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Rogoźnie.

Reklama

Serwis superexpress.pl poinformował, że burmistrz zmarł nagle w środę i został odnaleziony w swoim gabinecie. Mężczyzna miał 62-lata.

Nie żyje Roman Szuberski. Burmistrz Rogoźna miał 62-lata

Roman Szuberski, zanim został burmistrzem Rogoźna, był związany m.in. z samorządem w Obornikach. Przedstawiciele tej instytucji przypomnieli m.in. o tym, że 62-latek był nauczycielem. Złożyli także swoje kondolencje.

"Roman Szuberski urodził się 10 września 1961 r. w Rogoźnie. Z zawodu był nauczycielem. Nim został Burmistrzem Rogoźna, był zatrudniony w Starostwie Powiatowym w Obornikach na stanowisku zastępcy naczelnika wydziału spraw obywatelskich. Pracował też jako nauczyciel w Liceum Ogólnokształcącym w Rogoźnie. Zasiadał jako radny w radzie miasta i gminy Rogoźno" - czytamy w komunikacie "Powiatu Obornickiego" udostępnionym w mediach społecznościowych.